Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elég a kis farok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a kis farok?

Figyelt kérdés

Azt mondják a nők illetve a "tudomány" is hogy

Egy a G pont a hüvely elején , néhány cm mélyen van,


Kettő a hüvely első pár centijén vannak csak érzékenyebb idegvégződések


Három nem jó sőt fájdalmas a méh száj elérése, döfködése.


Akkor miért nem a 8-10-12 cm az ideális méret, miért a 16-17cm hosszt mondják a nők, illetve a vastagot hogy jól "kitöltse"?



aug. 10. 08:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Engedjétek el a G pontot, nem mindenkinek érzékeny.
aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
58%

Már ott kibukik, hogy akinek kicsi a szerszáma, az az életben is egy béta férfi. Egy papucs.

A nagybetűs férfiaknak, akik tudnak bánni egy nővel, azoknak nagy mérete van.

aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
57%
Én jobban szeretem a kisebbet😅 túl szűk vagyok
aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
47%
Pedig ha hiszed ha nem, 23 éves nő vagyok😅
aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
#5 ha választanom kell akkor nem.
aug. 10. 09:05
 6/69 anonim ***** válasza:
19%
Hát oké, nem célom egy névtelen oldalon senkit győzködni, csak akkor tudnám minek teszed fel a kérdést ha csak egyféle választ fogadsz el?!🤔
aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
50%

Én is kisebbel szeretem, mert szűk vagyok, és legyen inkább kisebb, és ne fájjon, mint hogy abban bízzunk, hogy majd úgyis lesz elegendő előjáték, mert (tapasztalatom alapján) sok férfi amúgy sem szeret nyalni, ha pedig kezekről van szó, rögtön mennek a hüvelyre, és tágítani kezdenek.

Tisztelet a kivételnek, és irigylem az olyan nőket, akiknek ilyen figyelmes párja van.:)

aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
32%
#2 egy idióta
aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

#8 minden férfi szeret nyalni , max nem mindegy mit.


A kérdés a hosszúságról szól nem a vastagságról elsősorban...


Amúgy meg tapasztalataim alapján nincs olyan hogy szűk vagy bármilyen punci ami a 12-13 centit igényelné és ne tüntetné el a 16-17 de akár a 18 centit

aug. 10. 09:25
 10/69 anonim ***** válasza:
39%

#10 Jó, látszik hogy tipikusan abban a hitben akarsz élni, hogy minden nő szajha, és csak 16 centi felett tekinti férfinak a férfiakat.

De nem tudom ti hogy ismerkedtek, hogy a homlokotokra van írva a méret, vagy a lehúzott sliccen kidugjátok… de általában már bejön a pasi úgy összeségében mire látom a farkát. :) Tehát egyszerűen ismerkedésnél nem mérvadó szempont a farok méret.

Amúgy meg létezik szűk punci, amibe csak úgy mondjuk 1 ujjat tudsz bedugni, és izgatás hatására nyilván tágul, nedvesedik, stb, de akkor is relatíve szűk lesz.:)

aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!