Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmust elérni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmust elérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nő vagyok. Férfiaktól kérdezném, akik női partnerüknél anál szex során tapasztalnak orgazmust, az mennyire gyakori? Arra keresem a választ, hogy vajon ez női részről adottság, és képes rá, vagy a férfi technikáján múlik? Mondjuk ezt kérdezhetném hüvelyi orgazmusra vonatkozóan.

Őszintén szólva, nem volt még hüvelyi orgazmusom. Azt gondolom, én nem vagyok képes rá.

Férfiak, van köztetek olyan, aki különböző partnerénél mindig orgazmust okoz? Vagy a női testen múlik mindenképp? Köszönöm


aug. 9. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Feleségemnek sosem volt még orgazmusa anális szex közben.
aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Hüvelyi úton volt már neki?
aug. 9. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Igen volt.
aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem exemnek volt orgazmusa popsiban, de hüvelyi is volt neki. Szerintem a popsi inkább adottság, nem a technika határozza meg.
aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Volt más ilyen partnered? Tehát kizárod azt, hig, hogy te magad okoztad az anál orgazmust?
aug. 9. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Több partnerem is, akivel análisan csináltuk, nekik volt orgazmusuk úgy is

Hüvelyi úton pedig rendszeresen. Hosszas izgatás, ráhangolódás volt náluk a kulcs.


Volt olyan partnerem aki anális szex közben simogatta a csiklóját, ő azt mondta, hogy máshogy élvezett el, nem tudta pontosan elmagyarázni, csak más, mintha csak csiklói orgazmus.

aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nő családtagomnak elmondása alapján már volt.
aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Igazából mással nem csináltam, így nem tudok igazán releváns választ adni 😄 lehet az a baj, hogy magamat nem tekintem valami nagy lepedőakrobatának, ezért nem gondolom, hogy a technikám volt olyan jó 😄

aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van orgazmusa anális szextől és nem hinném a technikán múlik. Mert voltak olyan nőim akiknek volt, vagy még spricceltek és és olyanok, akiknek soha csak csiklóizgatásnál
aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!