Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyen könnyen és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen könnyen és egyszerűen összejön az emberek többségének kaland?

Figyelt kérdés
A legtöbb férfi és nő ismerőseim, akik szinglik ilyen tök sok kalandjai vannak és tök könnyen összejön nekik hogy lehet az hogy az emberek többségének ilyen könnyen összejön? Nekem már vagy három évvel nem jött össze egy kaland sem
aug. 8. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

valakinek tényleg ilyen könnyen megy, nekem sem jön túl egyszerűen, utoljára egy éve volt innen


F

aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Külsőtől és szociális készségektől függ.
aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Szociális készségeim szerintem nagyon jó, mindenkivel jól el tudok beszélgetni, érdeklődő vagyok, jókat tudok beszélgetni emberekkel
aug. 8. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kommunikatív és nyitott akkor összejön. Én nem vagyok ilyen, nem meglepő hogy nem szól hozzám senkim
aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol jön össze?
aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annak jön össze, aki akarja.


Tudom, ez nem hangzik jól, nekem sem jött össze évekig sokszor, de a helyzet, hogy egy idő után rájöttem, hogy azért mert nem erre vágyom, hanem mélyebb kötődésre. Emiatt az ilyen helyzetek azonnal taszítottak, teljesen passzív, elutasító pozícióba kerültem tőlük azonnal.


Fontos, hogy döntsd el mire vágysz, és ne érd be kevesebbel. Lehet hogy valaki kalandokra vágyik, de a kalandokból is vannak minőségi helyzetek. Tapasztalataim szerint, akinek annyira sokszor összejön az egyáltalán nem válogat. Ha te is ezt szeretnéd, akkor tényleg le kell adnod az igényeidből. (Nem, ez nem az ilyen jellegű kapcsolatok megszégyenítése, de egyszerűen nincsen olyan lehetőség, hogy valaki heti több alkalommal is új, jó, menő, vonzó embereket találjon. A nagy számok törvénye alapján ebben lesznek béna találkozások, randik, rossz szexek is.) Persze ehhez tényleg nyitottnak kell lenni, sok helyre járni, sok helyen keresgélni embereket (pl. társkereső appok).

aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
A külsődtől és az igényeidtől függ. Én sportos, vékony, csini nő vagyok, az igényeim sportos, jó pasi, össze is szokott jönni könnyedén.
aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy kisugárzás.

Én kB minden csajt megkaptam fiatalabb koromban.

Igaz nem volt még mindenki kezében teló meg net.

Sokkat lógunk együtt suli, meló után.

aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyomi vagy?
aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!