Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több évnyi szex nélküli élet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évnyi szex nélküli élet, hogyan hat az emberre mentálisan?

Figyelt kérdés
Van aki így él, és ha igen hogyan viseli ezt el?

aug. 7. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 2,5 éve nem dugtam.

Szar érzés.

Hiányzik.

aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szinte teljes önbizalomvesztés.
aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hetedik év ,úgy hogy azóta semmi sem volt, még egy csók sem senkivel.

Élek, semmi változást nem érzek. Pontosabban közömbösséget és mintha billennék az aszexualitás felé.


F

aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Természetessé vált számomra. Őszintén szólva nekem a rendszeres szexuális élet, az ami full idegen.


Olyan ugyanis többször előfordult, hogy leszoptak már nők, de olyan sosem volt, hogy aktív szexuális életet élten volna. Tehát, hogy pl. minden este van szex. Nekem ez teljesen ismeretlen.

aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

átlagolva 2 évente 1x tudok lefeküdni valakivel, nem mondom, hogy jó érzés


F

aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2 alkalom között volt vagy 12 év kihagyás. Szexuális frusztráció főképp,ami egyre inkább jelen volt.Kis depresszió

és önsajnáltatás. Ezt idén júliusban törtem meg örömlánnyal. 1 hétig fülig érő mosoly volt rajtam megfigyelhető kb.🙈😅 Nekem és a környezetemnek is jobb szerintem,hogy boldogabb, kiegyensúlyozottabb ember lettem. Csak ehhez ezt bizonyos időközönként ilyen módon meg kell ismételni,hogy hosszú távon meg is maradjon.🙂

aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem a szexnél is jobban hiányzik az érintés, az ölelés, a csók, a csókolózás. Ezek hiánya miatt nagyon nehezen viselem az életet.
aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7


Gondolom érzékenyebb férfi vagy, mint az átlag.

De ha ennyire hiányoznak ezek a dolgok, miért nem próbálsz meg változtatni?

aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Úgy vagyok vele kb, mint a 7-es válaszoló, de nekem főleg csak az ölelés, érintés hiányzik olyantól, akit szeretek, és ő viszont engem. :( A több év nálam az egész életemet jelenti, de maga a szex sose hiányzott, most se.
aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8


Nő vagyok.

aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!