Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Ekkora pénisz kicsi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ekkora pénisz kicsi?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 14 cm a farkam. Nem a legnagyobb, és szerintem nem is mernék levetkőzni lányok előtt ez miatt. Ez kicsi?

aug. 6. 11:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

10

Az „ez miatt” szerintem nem nyelvjárás (túl megengedő vagy), hanem igénytelen nyelvi megoldás.


[link]


De az „ez miatt”-tól függetlenül az a megfigyelésem, ami. És nem belerúgás céljával tettem közzé, csak leírólag.

aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

7#

Japánt nagyon is megfertőzte a nyugatias modernitás. Nem a farok méretről van szó, csak gondoltam reflektálok.

aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

11-es. Nem érdekel a nyelvi oktatásotok. Szlovákiai magyar vagyok, és nálam horčica van, meg motorka.


Ettől a kérdésemre kérek választ, ami miatt félek a lányoktól. THX.

aug. 6. 13:17
 14/24 A kérdező kommentje:
Annyira másképp mondom ki az A betűket, hogy megsem értenétek, de eszméletlen még egy farok kérdésnél is ezen filozofáltok.
aug. 6. 13:26
 15/24 anonim ***** válasza:
A férjemé is kb ekkora. Több mint 20eve együtt vagyunk és nagyon jó a szex vele.
aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok lány, se 14 cm szerintem teljesen átlagos. Jó, itt mindenki 22-nek hazudja, de ne ebből induljunk ki! Én 14 cm-rel teljesen elégedett lennék. Nekem kisebb van.
aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem nagy
aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
17# ...az intelligenciád...
aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%
18 cm alatt eláshatod magad, vagy menj inkább passzív melegnek.
aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

19

Úrjézus, mennyi irdatlan hatalmas faszú passzív van X-en, ha te azt tudnád 😂

aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!