Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori, hogy a nagymellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy a nagymellű lányok fogják/tartják a mellüket szex közben, hogy ne mozogjanak annyira?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem egy lánnyal, akinek meglehetősen nagy mellei vannak. Eddig kis vagy átlagos mellmérettel volt csak dolgom. Misszionárius pózban kezdtük el és mikor elkezdtem hevesebben d*gni, az egyik kezével (amivel addig átölelt) elkezdte tartani a melleit, majd ezt kutyában is csinálta. Visszatértünk misszibe és akkor már nekem mondta, hogy "tartod őket picit, elfárad a kezem". Szex után rákérdeztem hogy amúgy miért kell végig fogni a melleit és akkor mondta hogy őt nagyon zavarja hogy nagyon mozognak. Mondtam hogy nekem tetszik ahogy mozog szóval nem kellett volna fogni, azt mondta őt akkor is zavarja. Gyakori ez nagymellű lányoknál?

Amúgy 28F/29L, nem járunk, csak egy kaland volt, az sem biztos hogy lesz következő.



aug. 4. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Oda kell ragasztani... Miből nem csinálnak problémát!
aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy ido utan fajhat
aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!