Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori, hogy a nagymellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy a nagymellű lányok fogják/tartják a mellüket szex közben, hogy ne mozogjanak annyira?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem egy lánnyal, akinek meglehetősen nagy mellei vannak. Eddig kis vagy átlagos mellmérettel volt csak dolgom. Misszionárius pózban kezdtük el és mikor elkezdtem hevesebben d*gni, az egyik kezével (amivel addig átölelt) elkezdte tartani a melleit, majd ezt kutyában is csinálta. Visszatértünk misszibe és akkor már nekem mondta, hogy "tartod őket picit, elfárad a kezem". Szex után rákérdeztem hogy amúgy miért kell végig fogni a melleit és akkor mondta hogy őt nagyon zavarja hogy nagyon mozognak. Mondtam hogy nekem tetszik ahogy mozog szóval nem kellett volna fogni, azt mondta őt akkor is zavarja. Gyakori ez nagymellű lányoknál?

Amúgy 28F/29L, nem járunk, csak egy kaland volt, az sem biztos hogy lesz következő.



aug. 4. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Neked kell törődni velük, finoman markolászni, nyalogatni stb, addig pihen a keze.

Én pl kismellű nővel nem voltam sose, de valahogy alap ha egy nagy cici ott van azzal foglalkozni kell

Hátulról ha csinálod lehet ott is markolászni

aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Neked kellett volna fognod
aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Honnan szerezted?
aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy lelkesebb, lendületesebb szexelésnél bőven tud annyira mozogni a nagy mell, ami már zavaró a nő számára.
aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Le tud szakadni a mell?
aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem gyakori, sőt inkább kifejezetten ritka. S jól írják fent, neked kellett volna tartanod pupák! Bocs, de miért dugsz nagy mellű nőkkel ha nem tudod hova kell tenni a kezed közben? :)
aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Röviden: igen

Nekem 90G, a kutyát azért nem is szeretem, csak ha vállaim az ágyon vannak, mert nem csak zavar, hanem kellemetlen/fájdalmas, ha “himbálóznak”.😅 Viszont egy kézzel nem tudom úgy tartani a melleim, és magamat is közben, stb. Missziben is általában egy kézzel tartom, lovagolóban meg általában direkt úgy felül a barátom, hogy ő fogja őket.😌

Mindig meg szoktuk oldani.

aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

A mell alakjától „függ”, szó szerint. Lóg, vagy nem lóg.

Cicika… ühüm fizika. Akinek lóg, annak valószínűbb, hogy kellemetlen a tehetetlenségi erőkkel miatt, akinek meg nem lóg, az minek tartsa, tartassa külön?

aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gumipókkal rögzítem
aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek “csak” D kosaras, de azért szép nagyon, lógósak. Ugrál rendesen neki, de nem szokta tartani, csak akkor fogja össze, mikor ráélvezek (szétállnak neki). De volt hogy misszionáriusban direkt megkértem, hogy simoagassa magának, engem nagyon izgat ez, a kérdést is ahogy olvastam, nagyon izgató, hogy a csaj fogdossa magának.
aug. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!