Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor háton fekszem, ellapulna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor háton fekszem, ellapulnak a melleim és kissé oldalra "folynak". Ez mennyire zavaró a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Nem hatalmasak, de nem is kicsik a melleim.

aug. 4. 15:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem zavaró, természetes jelenség.
aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mennyire :) attól, hogy ffi, nem mind ugyanazt szereti.

Nekem semennyire.

aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavaró.
aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől zavaró? Kb arról árulkodik, hogy nem vagy deszka, van melled és eredeti.
aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem hatalmasak, akkor nem "folyhatnak", legfeljebb oldalra dőlnek, vagy hogy fogalmazzam :)
aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Akinek zavaró, annak ne így mutogasd. Lehet oldalt is feküdni, vagy fölé hajolni...
aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán értem, hogy a jó válaszokat minek lepontozni?

Ha mindenki azt válaszolná, hogy ááá, nem baj - és aztán a kérdező kapásból belefut egy olyan férfiba, akinek mégis - az szerinted jobb lenne?

VAN, akinek baj, ÉS vele így lehet JÓL kijönni.

Ezt miért is baj, ha leírom??? Meg tudnád mondani?

aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Én speciel azért pontoztam le a 6-t, mert hü.eség.

Most ha kapcsolatban van, soha ne feküdjön háton a párja jelenlétében? vagy ha misszionáriusban szeretnék csinálni, hagyja magán a melltartót??

aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
No meg eleve, mi az, hogy "ne így mutogasd magad"??
aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, tudsz olvasni.

Ez egy tanács. A kérdező pont ezt kérdezte.

Nem tudom, nálatok hogy szokás... ő PONT AZÉRT kérdezte, mert a párjának nyilván olyat szeretne mutatni, amit az szeret.

Téged meg nem érdekel a dolog, gondolom te meg olyan vagy, hogy ha nem tetszik, ne nézze.

Csak az a különbség, hogy te nem írsz ki ilyen kérdést.

Pontozni meg ugye NEM úgy kell, hogy "nekem nem tetszik, tehát akkor piros". Legalábbis normális ember nem így pontoz.

aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!