Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy nőként bűntudato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nőként bűntudatom van attól, hogy sokkal többet élvezek el mint a párom? Másoknak is van? Férfiaknak ez nem zavaró?

Figyelt kérdés

Kb 3-szor több az arány. A párom nagyon jó benne, sokszor már az előjáték közben sikerül eljuttatnia a csúcsra, és hát szex közben, legalább kétszer.

Ő persze csak egyszer élvez el ilyenkor.

Néha rámjön az érzés, hogy még kényeztetném olyankor, de nincs már kedve hozzá, neki egy elélvezés elég.

Van hogy szex közben eszembe jut és gátlásaim lesznek tőle, pedig full hülyeség, de mégis.


2021. szept. 29. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
De jó neked:D
2021. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
A párodnak ez büszkeség, sikerélmény és elsőrangú szórakozás. Nekem elhiheted. ;) 38 F
2021. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
2. Irígy vagy hogy valaki tud ilyet
2021. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Én is többször élvezek egy szex alatt. De van olyan amikor csak a párom van kényeztetve így ilyenkor én egyszer sem élvezek.

Mensikor vagy reggel egy gyors szopás vagy kézzel kielégítem gyorsan .

2021. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

#3

Szövegértés nem ötös. :D

2021. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen vagyok. Imádom, ha több orgazmust is okozhatok a barátnőmnek. Nagyon szeretek nyalni. Az egész szexben az előjátékot imádom a legjobban. Az, hogy én elélvezek csak a legvége a dolognak. Mivel tudom, hogy ha én elélvezek, azután belőlem teljesen kimegy a vágy, így igyekszem minél későbbre tolni a dolgot. Nem minden férfinak az orgazmus a legfontosabb. Én pl. sokkal jobban szeretem végigpuszilgatni a barátnőm egész testét, szopogatni a mellét, hosszasan érzékien nyalni a punciját, mint behatolni.
2021. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
6.isten vagy
2021. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

#6

Én is önző okokból csinálom, kevés szebb látvány van, mint egy élvező nő, pláne, ha én idézem elő a jelenséget. :D Erre próbáltam finoman célozni. :D (#2)

2021. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem átlagos, viszont egy olyan tulajdonság amire nagyon sok pasi vágyna 😂 (sorozat, v. többszöri orgazmusnak hívják) Ne görcsölj rá, élvezd ahányszor tudod/akarod, a pasiknak nagyon is tetszeni tud, növeli az egójukat, meg amúgy is izgalmas mikor egy nő a csúcson van :)
2021. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Miknemvannak
2021. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!