Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy nőként bűntudato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nőként bűntudatom van attól, hogy sokkal többet élvezek el mint a párom? Másoknak is van? Férfiaknak ez nem zavaró?

Figyelt kérdés

Kb 3-szor több az arány. A párom nagyon jó benne, sokszor már az előjáték közben sikerül eljuttatnia a csúcsra, és hát szex közben, legalább kétszer.

Ő persze csak egyszer élvez el ilyenkor.

Néha rámjön az érzés, hogy még kényeztetném olyankor, de nincs már kedve hozzá, neki egy elélvezés elég.

Van hogy szex közben eszembe jut és gátlásaim lesznek tőle, pedig full hülyeség, de mégis.


2021. szept. 29. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
A szex nálam kezdődik. Egyszerűen fantasztikus vagyok benne. F
2021. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális, hogy így érzel, ebből látszik, hogy érzelmi szinten neked nagyon fontos a szexben a kölcsönösség, és ez jó dolog.


De! Szerintem nincs pasi, aki emiatt rosszul érezné magát, valószínűleg baromi jó pasinak érzi magát ettől, és minden egyes plusz orgazmusodat élvezi, szóval aggódnod nem kell emiatt, fejben nyugodtan rendezd le magadban, hogy bár ez az érzés természetes, igazából alaptalan, és minden jó úgy, ahogy van :)

2021. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Visszafognám magam, nehogy már jobban élvezd mint én.

:)))

2021. szept. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kicsit sántít nekem a story , nettó fèrfi feszkós szaga van.


6.5M et simán ki lehet termelni, mèg csak nem is kell hozzà kint lenni 5 évig.


Illetve a nők nem szeretnek lefelè vàlasztani, nem is szoktak olyan ffiakkal randiznod , akik ilyen dolgon fennakadnak.

2021. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hu baszki , meghüjült a telefonom , bocsi 😆
2021. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12#

Jó hát!Fordítva is ezt mondanád biztosan.

2021. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!