Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak it olyanok akiknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak it olyanok akiknél kizáró ok vagy zavaró ha valaki 20-25 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Ha igen mit tennél akkor ha valakivel lett volna pár jól sikerült randid és már éppen készülnétek lefeküdni egymással és ő akkor vallalná be, hogy még szűz?

2021. szept. 12. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tervezek komoly kapcsolatot akkor eléggé probléma, mert az alkalminak a szexuális élvezet a lényege, és ez egy szűz partnerrel elég nehezen kivitelezhető.
2021. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Teljesen semleges hogy szűz vagy sem. Nincs jelentősége, ezért ugyanúgy minden menne maga útján ahogy addig.
2021. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem nagyon örülnék neki, de ha amúgy minden más jó lenne akkor elfogadnám.
2021. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
65%
Azért, nem mindegy hogy 20 vagy 25 éves. Mert 20 évesen teljesen normál, de 25 évesen kicsi furcsa hogy valaki még szűz.
2021. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek szól ez a kérdés? Nőknek vagy férfiaknak? Szerintem a nők nem igazán veszik emberszámba azt, aki ilyen idősen szűz, bár ezt a legtöbb tagadja, amit én elég álságosnak gondolok. Ebben semmi elítélendő nincs, de az őszinteség elvárható lenne.


Bár kicsit álságos ez mivel én (férfiként) Soha nem mondanám el, hogy szűz vagyok. Nem azért, mert nem akarok őszinte lenni, hanem azért, mert a komplett lelki egészségem és pszichém rámegy erre az egészre.


A férfiakat meg nem zavarja, ha valaki szűz

2021. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem igazán foglalkoznék szüzekkel. Az ágyban vannak igényeim és nem akarok hónapokat azzal szórakozni, hogy valakit tanítgatok.

A hazugság meg instant off.

2021. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Mire az ágyig jutunk, ez úgyis kiderül a szavaiból, tetteiből. Nő vagyok, 24 éves, és nem jövök össze fiatalabbakkal. De ha úgy adódna, hogy egy 25 éves férfiról kiderül, hogy szűz, inkább hagyjuk. Ott van valami ok, ami úgyis feltűnne ismerkedés alatt. #6al egyet értek, vannak igényeim, élvezni akarom, nem órákat tartani hónapokig, hogy aztán más nők után menjen.
2021. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csicuki ***** válasza:
Lefeküdnék vele de jobb ha nem konkrétan előtte mondja mert mást várok attól aki tudja mit kell csinálni meg mást attól aki nem tudja.
2021. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Miért kéne hónapokig tanítgatni??? 9 férfivel feküdtem le, ebből 4 volt a szűz. Egyiket sem kellett tanítgatnom. Sőt, az egyik szűz fiúval volt a legjobb a szex, pedig "tapasztalt" partnereim is voltak.

Az ilyen válaszok miatt érzik azt szegények, hogy ők kevesebbet érnek és persze, hogy izgulni fognak az első előtt és úgy meg majd tényleg nem fog menni.

Az eredeti kérdésre: Nem, csak maga a szüzesség ténye nem lenne kizáró ok, sőt, én szerettem első lenni.

2021. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem tényleg sz embereket. Mi a furcsa abban hogy valaki a kérdésbeneirt korban még szűz? Én 24 vagyok es igen szűz és nem is kívánom a szexet és igen nekem is milliószor mondták hogy így gáz úgy szégyen és hasonlók de nem érdekel. Azt megértem ha valakinek tapasztalt partner kell de ne legyen már gáz ha az ember mondjuk 24 évesen nem szexelt.
2021. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!