Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ha egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha egy pasinak 25 cm hosszú lenne a pénisze és 17 cm lenne a körfogat, akkor ez nálatok kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés

Vagy ha meg van a kölcsönös szimpátia és tud óvatos lenni a pasi, akkor azért oké?

Elképzelhető lenne így egy hosszútávú kapcsolat számotokra?



2021. júl. 12. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez a méret már használhatatlan számomra. Hatalmas.
2021. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Már akkor kizáró egy pasi amikor elkezd centiket emlegetni mert egy pötsméregetős hülye. Minden más meg elválik az ágyban HA megvan a személyes szimpátia és vonzalom.
2021. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez a méret már nagyon nagy nekem.
2021. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély hogy ez valaha is megtörténne velem :D Nyilván ha szerelmesek lennénk, emiatt nem dobnám, de ha nem tudna figyelni rám az ágyban, hogy mondjuk ne nyomja tövig kutyában, akkor felejtős lenne, hosszútávon nekem kínzás lenne ekkora méret, mivel szeretek vadulni.
2021. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem, nagyon izgatna egy ilyen (eddig csak dildóban próbáltam ekkorát)
2021. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Jóhogy nem már 30 cm hosszú és 20 cm körbe.
2021. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Pro tip: Ne a segglyukadtól mérd a hosszát!
2021. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora szerintem 5 millióból egy pasinak van. Főleg a 17 cm körfogat hihetetlen. A csuklóm pont annyi. :)

Szóval elég életszerűtlen probléma. :)

2021. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kizáró ok lenne mind a hossza, mint a vastagsága miatt.


Misson impossible kategória, olyan messze a határesettől, hogy totálisan esélytelen.


Egy energiaitalos doboznál is vastagabb pénisz puszta gondolatától hermetikusan lezár a puncim. xD

2021. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval azt akarod beadni hogy olyan vastag farkad van mint a csuklóm? :D Valós...
2021. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!