Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi létemre izgat, ha női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre izgat, ha női mellett szopkorászhatok, és jön belőle tej, meg harapdálnám is a cicit. Normális? 19f

Figyelt kérdés

aug. 4. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, miért ne lenne normális ha egy férfi szereti szopni a nő mellét? Ha még jön is belőle valami, az extra élvezet. Tudom, van 3 gyerekem. Mondjuk hogy te 19 évesen hogy jutottál szoptatós anyukához, azt nem tudom, de örülj neki!
aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy még nem, de nagyon izgat. Nagyon cicifétises vagyok.
aug. 4. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor nyugodj meg, nincs veled semmi probléma. Én még a terhesszexet is szeret(t)em. De nehéz lesz olyan nőt találnod erre, aki csak alkalmit akar miközben épp szoptat. Legegyszerűbb saját feleséggel.
aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem létezik hogy te 19 évesen szereted, inkább szeretnéd.

Mert ebben a korban elég keveset lehetett szoptatós feleséged vagy barátnőd.

aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akarok ilyet.
aug. 4. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék ilyen nőt!


Szingli pasi vagyok,s sajnos ilyen nő nincs!


Bár ha valaki mégis lenne,nyugodtan írhat nekem privátba!


Szivesen fogadnám...

szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!