Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 évesen análszex okés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen análszex okés?

Figyelt kérdés
Nem nem én vagyok 15, öcsém még a barátnője
aug. 2. 16:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem simán
aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Aki lepontozta azokat, akik azt írták, hogy okés, azoktól megkérdezném, mi nem okés abban, hogy két 15 éves, akik tisztában vannak a szexualitás fogalmával, azok ezt csinálják?


Úgy csináltok mintha minimum gyereket terveznének, vagy BDSM szado-mazo játékokat akarnának kipróbálni 15 évesen. Nem mindenki szűz ám 28 éves koráig.

aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Nekem ok, ha neki is.
aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%
Itt látható a modern társadalom. Ha ötven éve feltették volna ezt a kérdést, akkor valószínűleg az igennel válaszolókat már rég a népbíróságon láttuk volna...
aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 évesen volt először barátnőm, és pár hónappal a kapcsolatunkban előfordult már anál is.
aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Felőlem... Csak vagy óvszert használjanak, vagy legalább beöntés legyen előtte, különben csúnya húgyúti fertőzés lehet a következmény. És óvatosan, mert azért a végbél egy sérülékeny terület!
aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy nem okes
aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ha szűz akar maradni a lány, akkor oké.


Én is megismernék olyan lányt, aki még csak análba akarja.

aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%
#18 Ilyet nem fogsz, a nők általában sokkal jobban preferálják a hüvelyi orgazmust, a fájdalmas, és kellemetlen anál helyett.
aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!