Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, inkább választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, inkább választanátok egy srácot aki szűz, vagy valakit aki már több mint 100 csajjal volt?

Figyelt kérdés
Hány éves kor után gáz ha még szűz egy férfi?

#szex #szűz #tapasztalat #kor #magas bodycount
aug. 2. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

Jobban örülnék egy szűznek.

Aki meg se tudja számolni, hogy mennyi és milyen nőkkel volt együtt, nagyobb az esélye, hogy átad valami nemi betegséget, van zabigyereke, és a lotyó típus az ideálja - persze, megbánhatja, átértékelheti az életét, de ha mellettem is így folytatná tovább, inkább megkímélném magam ettől a káosztól.

aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

#7 te milyen filmet nézel ?

Vagy mit szívsz? Mert álomvilágban élsz.

aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

#12


Nem értem mi nem világos azon amit leírtam.

Vannak szempontjaim, a szüzesség ténye nem tartozik közé.

aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Amelyiknek tiszta és ápolta segglyuka. Nem akarok még egyszer mintás alsót látni.
aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es sem normális..
aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

100 partneres nem kéne, nekem már a 10 is sok, nem akarnék csak egy stribula lenni neki a megdugott nők sorában. Pedig ennyi után már kb futószalagon jönnek neki a nők, nyilván nem én lennék az utolsó neki. Nem tudom miért hiszik azt egyes pasik, hogy ez a nők szemében vonzó, férfias dolog, hogy átmentek a városon. Ki tudja hány fertőzést szedett közben össze.

Egy szűz tuti nem fertőz meg, a szexben úgyis össze kell csiszolnia két tapasztalt embernek is. Szóval nekem egyáltalán nem számít, ha valaki az, ha közben normális és vonzódik hozzá.

aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!