Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar fehér lányok, nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fehér lányok, nők, akik szexeltek néger hapsival ez igaz?

Figyelt kérdés
Angolul van valami mondás, amelynek lényege, hogyha egyszer megízlelte egy fehér lány a néger péniszt soha többé nem akar szexelni fehér hapsikkal. Csak néger kell neki, legalábbis szexre minimum.

aug. 1. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
#7 Egy fekete nő szóba sem állna veled.
aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nem tudtam megítélni mert amikor kb 15-20 percig izgatott a farkával kívülről és végre betette, kevesebb mint 1 perc múlva már kint is volt, mert "túl szűk vagyok, nem bírja tovább" és a hasamra élvezett. Mit ne mondjak nem volt nagy élmény 😕 Mondtam "akkor második menet?" "Jaj az nem megy ilyen gyorsan." Az ilyen pasik elég lehangolóak. Pedig annyira szerettem volna átélni egy négerrel azt kemény baszást amit ők tudnak ha nagyon belejönnek.
aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%
#12 Mással miért nem próbáltad?
aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
#13 Más néger pasi nem akadt a horgomra :D
aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

QoS: Queen of Spades jele: a pikk-ben egy Q betű. Azok a nők akik a szexuális kapcsolatokban(főként alkalmi, cuckold) előnyben részesítik a néger pasikat. Ez egy fétis mint a cuckold(mondjuk elég nagy az átfedés a cuckoldal) vagy a bdsm tehát általánosítani szerintem nem szabadna hogy minden nő... .

A másik ha egy férfi hagyja, hogy a párját egy másik pasi dugja és még aktívan közre is működik mondjuk mint kerítő az nekem derogál és az ilyet nem nevezném ffi-nak.

aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Főleg nem akar szexelni, amikor nemibetegséget kap egy ilyen után! De akkor már senkivel!
aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

11es

Miért gondolod így?

(Ha fehér vagy meg sem kell magyaráznod)

aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12%
#17 Mert kevés lennél neki.
aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
28%

De ezt miből gondolod így?

Ismerkedtél már fekete nőkkel

aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!