Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar fehér lányok, nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fehér lányok, nők, akik szexeltek néger hapsival ez igaz?

Figyelt kérdés
Angolul van valami mondás, amelynek lényege, hogyha egyszer megízlelte egy fehér lány a néger péniszt soha többé nem akar szexelni fehér hapsikkal. Csak néger kell neki, legalábbis szexre minimum.

aug. 1. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Igaz 🤭
aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Voltam fekete pasival többször, nem a peniszuk miatt volt jobb. Akiknek nagy volt, az nagyobb volt mint bármelyik fehér férfi akivel valaha voltam de igazából azért volt jobb mert sokkal jobban használták es összeségében jobban szexeltek.


Alakul a dolog, nagyon sok barátnőm már kimondottan csak feka pasikra vadászik és ez kezd már terjedni egész Magyarországon. 20/L

aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Sötétben én is fekete vagyok!
aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Igen.
aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Igaz. A fehérek elbújhatnak a kis kukikájukkal
aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Én meg fekete nőt, akarok mert a fehér nők olyan sírós puncik (nem mindegyik persze) de a fekete nők sokkal erősebbek és határozotabbak
aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem Nincs ilyen! Hagyj már fel az önfényezéssel, mert ezzel még nagyobb ellenszenvet váltasz ki, még azokból is akik eddig kedvelték a külhoni férfiakat! Ne reklámozd magad. Mert ez a heti reklám már sok!
aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Igaz 🤭
aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Baromság.
aug. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
F.szs.g!
aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!