Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltak élvezik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak élvezik a munkájukat?

Figyelt kérdés

aug. 1. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert dugni jó
Igen, de én megválogatom a kuncsaftokat
Általában igen, de néha nem annyira
Néha jó, de többször rossz
Semleges.
Nekem kicsit kellemetlen
Nekem nagyon kellemetlen
26 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Annyira amennyire egy munkát élvezni lehet. Pénzért csinálják, nem élvezetért.
aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Tanuld meg az alapszabályt, a k.rva kétszer élvez. Egyszer mikor a kuncsaft fizet neki, majd amikor végre befejezi és elhúz.
aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Kieg.: ismerek pár "abból is" élőt, akik imádják a szexet, többes partik rendszeres látogatói. Egyszer meg találtam kérdezni az egyiktől a fentit - bár tudtam a választ előre - hülyének nézett, miért kérdezett tőlem baromságot.

Aki élvezi az a hobbik.rva, aki elsősorban nem a pénzért csinálja, hanem mert nagyon erősen szubmisszív. Ők viszont nem rendszeresek csak amikor kedvük van. Ja és nagyon sok hivatásos hobbik.rvaként definiálja magát, pont olyan kamu hívószóként használva mint a barátnő-feeling kifejezést (értsd, semmi ilyesmi nincs, csak ezt állítja, hogy hozzá menj a pénzed költeni és ne máshoz).

aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
De nem fürdenek csak megtörlik magukat két ügyfél között?
aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
#5 k.rvája válogatja. Az útszéli/aluljárós nyilvánvalóan nem fürdik. A lakásosoknál változó. Amelyik sorozatban lerendez napi 5-6-x kuncsaftot az nem fog pancsikolni mindegyik után. Az extra árú luxusk.rvák akinek napi 1-2 ügyfele van néhány naponta meg eleve illatosan, beparfümözve vár, de a minőségnek ára van!
aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Biztos élvezi ha egy 50-es diszo mar fel orajara vonaglik rajta
aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

3. "Egyszer meg találtam kérdezni az egyiktől a fentit - bár tudtam a választ előre - hülyének nézett, miért kérdezett tőlem baromságot"


Micsoda arrogancia... Mert, nem szabad megkérdezni valakitől, hogy szereti e a munkáját? 🤦🤦🤦

aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom senki nem tátott géppisztolyt a fejéhez, hogy csinálja. El lehet menni máshová is dolgozni...
aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is, ha ennyire nem élvezi hogy egy 50 es fickó vonaglik rajta akkor ne csinálja. Nem kötelező.
aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 manly ***** válasza:
33%
Szerintem élvezik.Magamból kiindulva jönnének hozzám a nők dugni és még fizetnek is...a lehető legjobb foglalkozás, pláne ha a nő luxus szinten baromira jó és megválogatja a partnereit.
aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!