Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miután volt nálam a rosszlányo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután volt nálam a rosszlányokról mire számítsak?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete volt nálam egy szolgáltató, előtte sosem láttam még, nem voltam nála. Mielőtt beengedtem kilestem hogy van e vele valaki, úgy tűnt egyedül van, beengedtem. Nem volt rossz csaj, sőt, állt is egyből, de miután közölte mennyi lesz a "taxival" együtt, akkor már nem, és alig sikerült újra felkelteni, csak félig. Utána megtörtént a dolog azért, 2x is. Azért ennyi idő alatt már jól körül tudott nézni a lakásban gondolom, és nem is egy forgalmas környék, de nem egyedül lakok itt. Számítsak arra hogy a főnökei estleg be fognak törni, vagy nem kell ettől tartani? Egyáltalán van főnöke az ilyen lányoknak?

júl. 24. 16:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyeség volt, hirtelen ötlet volt, nem gondoltam át. De már ez van, és azóta azért parázok hogy mi lesz. 😳
júl. 24. 16:43
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Aki a tűzzel játszik, könnyen megégetheti magát.


Nem sok esély van rá, hogy megtörténjen, illetve aki nem egyedül lakik, és k*vákkal foglalkozik, ott eléggé kicsi az esély, hogy bármi értékeset látott volna abban a "lakásban"

júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azért láthatott sajnos, TV-k, számítógép, laptop, hangfal, készpénz


Családi lakás, szóval 5 ember összes cucca

júl. 24. 16:48
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ki az a hulye aki sajat lakasara hiv egy k**vat??
júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ennyire veszélyes lenne? Akkor miért van olyan lehetőség?
júl. 24. 17:18
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Te ennyire buta vagy? Azért sok olyan dolog van ami veszélyes, drogozni is veszélyes, mégis dugik vannak az elvonók stb..

de megsúgom, kurvázni nem csak amiatt veszélyes ám, mert később betörhetnek..

júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gumit azt használtam
júl. 24. 17:52
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Ha ennyire hulye vagy meg is erdemled ha kirabolnak
júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit vagy beszarva egy nő miatt? Eljött, megoldotta, fizettél, elment. Ez a dolga. Nyilvános saját képei vannak a neten gondolom, ha valami ilyet akarna vagy benne lenne ilyesmiben akkor ő vigyázna ne lehessen lekövetni, felismerni, nem tudja nincsen e bekamerázva a lakás, a bejárat stb vagyis felismerhető, telefónszáma van, elérhetősége stb... Igen, tudom, hogy vannak ilyen esetek de ha valaki odafigyel kicsit akkor láthatod, hogy gyanús. Ha meg olyat hívsz magadhoz az meg a te hülyeséged.

Nő létére eljön egy ismeretlen férfi lakására neki kéne jobban félnie, bármi történhet vele erre pasiként te félsz.

júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem félek, meg tudnám oldani azt is ha bejönnének, csak önbíráskodásért nem szeretnék börtönbe kerülni
júl. 24. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!