Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a promiszkuitásr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a promiszkuitásról kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen az évek alatt rájöttem, hogy akármennyire is szeretem az illetőt, mindig várom az izgalmat és az újat.

A volt párom mellett 19 éves koromtól volt egy másik lány, akivel kvázi együtt voltunk, de a párom nem tudott róla, ezért szakítottam vele, mert rosszul éreztem magam, mert helytelennek ítéltem a cselekedeteim.


Összejöttem utána egy lánnyal, akivel jelenleg együtt is élünk, viszont a másfél év alatt kétszer csókolóztam már lányokkal és rájöttem, hogy sosem fog ez az újra való kíváncsiság változni bennem, amit el kell fogadni, viszont a párom, akit szeretek és akivel együtt élek, ezt nem értené meg.


Mi a véleményetek és hozzáállásotok abban az esetben, ha az ember a monogámiát túl korlátozottnak tartja (mert minden kapcsolatban van olyan hiány, amit hiányol a fél és egy másik ismertségi kapcsolata ezt be tudja tölteni), de a partnere nem fogadná el ezt a nézetét, viszont elveszíteni sem akarja?


Megjegyzem, ha a párom állna elő azzal, hogy szeretné kipróbálni mással, akkor én azt felelném, hogy nyugodtan, csak ne tudjak róla.

Tehát nem olyan hozzáállás ez, hogy a másik felet bekorlátoznám ezzel.


aug. 1. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ja, a monogámia hülyeség, csak nehéz túllépni rajta, pláne mindkét félnek.
aug. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ezt úgy definiálnám, hogy előbb gerincet kellene növeszteni,! A másik kaocsolódik az elsőhöz ha egyáltalán érteni fogod. Ehhez van arcod, de hogy korrekten elmondanád az aktuális párodnak, ahhoz már nincs. Mert félsz hogy egyedül maradsz. Ha korrekten elmondanád azért, vagy saját döntés miatt, hogy ne kelljen magyarázkodni. A megoldás nem túl nagy feladat. Csak önuralom, érett viselkedés! Nem kényszerít erre senki, akkor semmi akadálya a korrekt viselkedésnek.
aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, de egy leegyszerűsített, lebutított felfogás ez. Mindenki viselkedjen úgy és gondolkodjon úgy, mint ahogy azt a társadalom pillanatnyi felfogása elvárja.
aug. 1. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Elaprózódik a szereteted, és végül nem leszel képes senkit sem szeretni. A bátyám ugyanilyen, mint te, volt már vagy 55 nője, senkit sem tud már szeretni.

Nem csak a nőkkel szúrt ki, hanem saját magával is, mert képtelen egy rendes kapcsolatra.

aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!