Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire gyakori a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire gyakori a 20cm-es farok? Vagy a 20+?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ritka e a szerszámom mérete:) 20.3cm 5.2 széles

júl. 31. 19:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigység az, ha szánalmasnak tartom hogy itt mindenkinek 20+os farka van....

Nekem 16-17cm kb, érdekes módon.

Az ittenieknek az már kicsike, pici, pöttöm. Érdekes módon mégis alkalmas arra, hogy kielégítsek vele egy nőt...

aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Azért mert neked nincs akkora másnak lehet 20... nyilván nem vagy kevesebb mert kissebb ,sőt ha aktívan használod máris lepipáltad az enyémet
aug. 1. 18:35
 23/34 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, az itteni 20asok fele, ha nem nagyobb arányban, max az átlagot éri el. Úgysem látja senki, lehet kamuzni.....
aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#23 És mi értelme lenne hazudni?


Nőként több olyat láttam ami közelebb van a 20 centihez, mint a 15 centihez. Pedig láttam már egy párat.

aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Akkor remek szemmérteked lehet🤣🤣🤣
aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Tényleg az van 😉
aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
Nálam a pasik mindig csak bekamuzzák, hogy mekkora a farkuk...aztán valahogy mikor oda jutunk mindig kisebb az ígértnél...
aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
# és te csalódott vagy ilyenkor?
aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Középkorú vagyok, 10 partnerem volt, a legnagyobb az első volt. :)) Neki volt olyan 17-18 cm kábé. Volt még egy partnerem ugyanilyen méretű és a többieknek mind 13-14 cm volt. Szóval én kimaradtam a jóból, ráadásul én viszonylag tág vagyok, szóval nem "csak úgy" lett volna jó egy méretesebb partner.
aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 Mármint vastagabb lett volna jó?
aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!