Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb lányok! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb lányok! Mennyire gyakori a 20 cm feletti hosszúságú farok?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalataitok alapján a férfiak hány százalékának van ekkora? A partnereitek mekkora része rendelkezett ilyen nagy pénisszel?

2022. okt. 12. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
2022. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kevesebb, mint ahogy az itteni átlag alapján kijönne.
2022. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
10bol talam 1 ember..
2022. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok buliban megfordultam már ahol nincsenek túlöltözve az emberek, 100-ból ha 1 aki valóban 20 feletti (bár senkiét nem mértem meg vonalzóval).
2022. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A partnereim felének 20+ farka volt. Úgyhogy azért nem olyan ritka a nagy méret.
2022. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
#5, tedd hozzá: segglyuktól mérve.
2022. okt. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nincs sok tapasztalat. Élőben 12 pasi farkát láttam és ebből egynek volt 20. 8-nak 15 vagy alatta.
2022. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Egyáltalán nem olyan ritka a nagy méret, mint ahogy itt a legtöbben szeretnék beállítani...


Én is voltam már egy pár pasival, 13-ból négynek volt 20cm vagy feletti, és mindössze csak kettőnek volt 17 cm alatt.


Lányként szerintem nem olyan nehéz nagy farkú pasit találni ha valaki ezt szeretné.

2022. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 ne haragudj , hogy ilyet írok , nem szeretnélek semmilyen módon megsérteni , de szerintem problémás a szemmértéked.
2022. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

8-as vagyok


Nem veszem sértésnek, és azt sem állítom, hogy a teljes férfi népességben ekkora az aránya a nagy farkúaknak mint az én mintámban :D Szerintem inkább 5-10% lehet a valódi eloszlás.


De az, hogy mi nők rossz szemmértékkel vizsgáljuk a méreteket, teljes tévhit. Ha két kézzel megfogok egy farkat és még bőven kilóg a makk a kezeim közül, azzal már simán be lehet lőni a valós méretet.


Vastagságnál ugyanígy, hogy mennyire érem át két ujjal. Arról már nem is beszélve, hogy a szám és a puncim is elég érzékeny ahhoz, hogy észrevegyen ilyen méretkülönbségeket :)


Ha pedig valakivel elég ideig van kapcsolatban az ember, akkor simán eljuthat oda, hogy le is méri rendesen centivel, vagy egyre több dologhoz tudja viszonyítani a méretét. Pl én egy filigrán alkat vagyok, és volt pár ami kb akkora volt mint az alkarom...


De ettől még nem azt akarom mondani, hogy csak és kizárólag az ilyen és ekkora pénisz a jó :)

2022. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!