Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az olyan farok, amin mereven hátramegy a bőr jóval a makk mögé 2-3 centire? Fiúk nektek milyen? Lányok ti milyenekkel találkoztok?

Figyelt kérdés
Nekem merevedéskor is rajta van a bőr, de ha hátrahúzom, a makk pereménél marad redő szerűen. Ismerősöm mutatott egy dick picet magáról, nagyon meglepődtem. Meg is kérdeztem, hogy körül van metélve? De azt mondta nem, neki úgy hátramegy a fitymája.
júl. 19. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hátramegy
júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
láttám már pár ilyyet az ilyen a kedvencem
júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Blaise83 ***** válasza:
Én bevallom nem értem a kérdést, nekem merev állapotban 3 cmt lejjebb húzódik a fitymám a makkom peremétől, de ez ennyire ritka lenne? Szerintem ez a normális állapot nem? Viszont nekem az egyedi tulajdonságom az hogy az egész vesszőm lefelé irányba egyre jobban szélesedik ezért már több nő elnevezte piramisnak, a makkomat meg epernek hívják formára megegyezik velük :)
júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Én sose néztem más faxát, nekem az enyémet kell használni és használom is.

Majd te is próbálj meg szexelni.

júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akinek rendesen fel tud állni az ilyen
júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Annak ilyen, aki rengeteget maszturbalt erosen szaraz kezzel, sikosito nelkul es vissza van szakadva a bor 2-3 centit.

Normal esetben olyan, mint a tied

júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem mar metelt, de elotte hosszu volt nekem is
júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hátramegy magától, de nem 2-3cm, annyira csak akkor, ha eleve metélt.
júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De hülye vagy te #6-os...🤦‍♂️
júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor csak gondold at. Minden ilyen esetnel kis mikroszakadasok keletkeznek a fityma boren, ami osszeforr ugyan de visszabb. Az evek alatt ez osszeadodik. Jobb-bal kezes ember szerint asszimetrikus. Az egyik oldalon, kb. fel centivel hosszabb ott a bor. Attol, hogy te nem lattal meg ilyet, az nem az en bajom.
júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!