KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Mikor van az a pont, hogy...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont, hogy ideje a szexnek?😅

Figyelt kérdés
19 Ă©ves vagyok, Ă©s mĂ©g szƱz. (KĂ©rlek ne szĂłljatok be, mĂ©g nem volt kivel.🙈) A barĂĄtom pedig 26, nem olyan rĂ©g jöttĂŒnk össze, Ă©s nagyon jĂł a kĂ©mia meg minden, nagyon fel is izgat sokszor. De mĂ©g picit tartok a szextƑl, hogy milyen lesz. Viszont nem akarom tĂșl sokĂĄig vĂĄratni.😅 Tudom, hogy Ƒ is vĂĄgyik rĂĄ, de mindig mikor csĂłkolĂłzunk, Ă©s olyan helyekre tĂ©ved a keze, teljesen befeszĂŒlök.

jĂșl. 31. 12:07
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
93%
Amikor Ășgy Ă©rzitek mindketten, hogy okĂ©, kĂ©szen ĂĄllsz, akarod
jĂșl. 31. 12:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 anonim ***** vĂĄlasza:
89%
FelnƑttek vagytok. Akkor, amikor akarjĂĄtok. LeĂ­rĂĄsod alapjĂĄn mĂĄr csak az ismeretlentƑl valĂł fĂ©lelmed tart vissza. Nem olyan rossz az, prĂłbĂĄld ki. :)
jĂșl. 31. 12:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/10 anonim ***** vĂĄlasza:
62%
Ha befeszĂŒlsz attĂłl, hogy megfogja a melled vagy a puncid ruhĂĄn keresztĂŒl akkor nem vagy kĂ©sz mĂ©g orĂĄlis kĂ©nyeztetĂ©sre sem ami teljesen normĂĄlis ha alig vagytok mĂ©g egyĂŒtt - 1 hĂ©t -1 hĂłnap. De ha mĂĄr tapossĂĄtok kb. a 2-3 hĂłnapot akkor valami gĂĄz van Ă©s nem biztos, hogy veled. Lehet nem bizonyĂ­totta be neked, hogy megbĂ­zhatĂł szĂĄmodra elĂ©ggĂ©. De az is gond lehet, hogy bĂĄr lĂĄtja, hogy befeszĂŒlsz akkor is prĂłbĂĄlkozik Ă©s Ă­gy egy ördögi kör alakult ki. Én azt ajĂĄnlom, hogy semmikĂ©pp se engedj neki. InkĂĄbb mondjad neki, hogy ne erƑltesse, vagy elƑbb maszturbĂĄljatok egymĂĄs elƑtt, majd kĂ©zzel elĂ©gĂ­tsĂ©tek ki egymĂĄst, aztĂĄn szĂĄjjal Ă©s legvĂ©gĂŒl szexre kerĂŒljön sor. TalĂĄn neked fokozatosan tetszene Ă©s nem beleugorva a lecsĂłba. Annyi biztos hogyha eltelt mĂĄr 5-6 hĂłnapja, hogy jĂĄrtok Ă©s te mĂ©g a pettingre se vagy kĂ©sz akkor nem hozzĂĄd valĂł fĂ©rfival jĂĄrsz Ă©s inkĂĄbb szakĂ­tani kĂ©ne.
jĂșl. 31. 12:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/10 anonim ***** vĂĄlasza:
83%

Nem tudom miĂ©rt vagyok lepontozva, de ez az igazsĂĄg. Majdnem minden lĂĄny fĂ©l az elsƑ szextƑl, szĂ©gyelli magĂĄt, de ha a fĂ©rfi/fiĂș tĂŒrelmes, nem erƑlteti a szexuĂĄlisat dolgokat, kimutatja, hogy megbĂ­zhat benne akkor legalĂĄbb orĂĄlis szex, kĂ©zimunka, hosszĂș elƑjĂĄtĂ©k, petting törtĂ©nik! Én 22 Ă©vesen veszĂ­tettem el a szĂŒzessĂ©gem 5 hĂłnap körĂŒl, de Ă©n teljesen megbĂ­ztam benne Ă©s elƑtte törtĂ©nt miegymĂĄs.

Nem ugrottam bele a szexbe. El kell, hogy engedd magad. TalĂĄn pĂĄrszor jĂł lenne sötĂ©tben csinĂĄlni ezt-azt Ă©s ha Ă©rzed magadon, hogy szintet lĂ©phetsz akkor orĂĄlis szexre is sor kerĂŒlhet, kĂ©sƑbb pedig az elsƑ alkalomra.

Ha Ƒ annak ellenĂ©re fogdos tĂ©ged, hogy lĂĄtja, tudja, hogy nem akarod az mĂĄr baj Ă©s nem csoda, hogy nem engedsz neki.

jĂșl. 31. 12:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:
48%
Nyugi kĂ©rdezƑ. Hagyd, hogy felizgasson, hogy te is akarjad. Hadd kĂ©nyeztessen. Nagyon jĂł lesz. A fĂ©lem termĂ©szetes. Lazulj el. Nekem az elsƑ nem is volt annyira rossz. MinimĂĄlisan kellemetlen volt csak. Akkor jött el az ideje, amikor Ășgy Ă©rzed hogy te sem tudsz megĂĄlljt parancsolni Ă©s akarod te is.
jĂșl. 31. 12:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Amikor kész vagy rå.
jĂșl. 31. 14:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/10 anonim ***** vĂĄlasza:
0%

En 40 evesen vagyok szuz, es mily meglepo, 19 evesen is az voltam.



40F incel

jĂșl. 31. 14:45
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/10 anonim ***** vĂĄlasza:
50%
Amikor akartok. Szerintem mĂĄr illene.
jĂșl. 31. 14:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/10 anonim ***** vĂĄlasza:
ElsƑ pĂĄromnĂĄl 1 hĂłnapot vĂĄrtam kb. Amikor tapizott eleinte Ă©nis befeszĂŒltem,mikor mĂĄr nem idegeskedtem,fĂ©ltem a szextƑl akkor Ă©reztem ugy hogy kĂ©szen ĂĄllok. Nagyon jĂł hidd el,eleinte kicsit fĂĄjt,inkĂĄbb feszĂ­tƑ Ă©rzĂšs volt de pĂĄr alkalom Ă©s csodĂĄs
aug. 1. 05:45
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Haladjatok több rĂ©szletbe. ElƑször orĂĄl utĂĄna meg orĂĄl +szex
aug. 2. 16:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!