Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragad meg valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragad meg valaki a fejünkben (miért pont ő)?

Figyelt kérdés
Jártatok már úgy, hogy pl. semmi szándék nélkül, tehát hogy pont nem is kerestetek párkapcsolatot (mert pl. pont van), de egy illető mégis beragad és sokat jár az eszetekben? Mi lehet ennek az oka? Most nem arra gondolok, hogy, mert már eleve rossz a kapcsolat, amiben élek, hanem hogy függetlenül a jelenlegi kapcsolat minőségétől (simán lehet jó is), miért? Miért épp ő és nem egy másik ember?
júl. 21. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem kiszámítható, nem irányítható. Nem lehet tudni.
júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az kell, ami hiányzik.
júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Jártam így.

Nem a rossz kapcsolat az oka, mert nem kerestem senkit. Váratlanul berobbant a tudatomba, és ott maradt. Egyszerűen nem tudtam kiűzni. Most már vele élek-halok, nagyon érdekes állapot. Főleg úgy, hogy a másik nem is tud róla. Szerintem teljesen hasonlítunk egymásra. Az fogott meg egyébként. Sohasem tapasztaltam még ilyet. Mint valami rossz démon.

júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de kívülről normálisnak tűnök. Ahogy 1-es mondja, nem tudom irányítani a tudatomnak ezt a részét.
júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Én szerelmesen általában azokat se veszem észre akikben felbukok és akármilyen No1.

Csak amikor már szakitottam siras van társat keresek akkor látok meg másokat.

júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mély benyomást tett rád, és nem tudod elfelejteni? Idővel halványulnak majd az emlékek.

Ha változtatsz valamin a mindennapjaidon (munkahely, költözés), gyorsabban túllépsz rajta.

júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van egy ilyen illető, kb fél éve tölti a fejemet és nem mozdul onnan, munkatársam volt. Tényleg azt láttam hogy ő a férjem és tőle akarok gyerekeket. De az egészet elnyomtam és már nem is ott dolgozom. Nem hinném hogy ez az érzés könnyen el fog múlni.
júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem munkatárs, szerencsére nem mindig látom. Neki is meg nekem is család. Én pont úgy látom magamat vele, hogy még nincs család és felszabadultan örömködünk. Ami nyilván lehetetlen.
júl. 21. 21:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor valaki úgy jellemzi a kapcsolatot, hogy jó akkor azt már megette a fene de komolyan. Miért nem inkább káprázatos, csodás, gyümölcsöző? Vagy olykor vitázós, békülős? Mert még az is jobb mint a jó ami kb. egyenlő az unalmassal, langyos fossal.

Amikor CSAK jó a kapcsolat az kevés. Pont azért jár más a fejedben ilyen egyszerű. Kevés neked a jó.

júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9, egy kapcsolatnak is vannak fázisai, az lehetetlen, hogy évtizedeken át ugyanazzal a káprázatos tűzzel égjen. Ez egyfajta jellemfejlődés, a kapcsolat is fejlődik, átalakul.
júl. 21. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!