Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akar valamit tőlem, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem, vagy félreértem?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki most már válik is, de már régebben is olyanokat beszélt, hogy külön alszik a férjétől, nincs semmi szex köztük már rég óta stb...

Ez utalhat valamire? Vagy félre értem? Nagyon kínos lenne...

Aztán ha többen vagyunk akkor meg úgy beszél, mintha valami elérhetetlen bombanő lenne, hogy neki ilyen meg olyan jó pasi kellene csak.

Nem értem...


32F vagyok a munkatársam 43N.


júl. 31. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán egy olyan nő, akivel nem foglalkoznak,így bárkinek csapja a szelet, akinek farka van.
júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jó pasi vagy, akiről az előadásai szólnak, akkor hajrá, ha nem, akkor friendzone-ban vagy, ezért mesél ilyeneket!
júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xKakashix ***** válasza:
100%
2 opció lehet, vagy amit a 2-es mond, hogy friend zone-ban vagy és azért mond el ilyeneket neked, vagy pedig lefeküdne veled.
júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A nők igénylik hogy kibeszeljek valakinek a dolgaik

Nem biztos hogy akár tőled valamit

júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajnáltatja magát az ilyen jo, de akárkivel nem fekszik ossze. Ne éld bele magad, csak simán dumál. ENgedd el. Magadnak teszel szivességet.
júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 xKakashix ***** válasza:
28%
#5 Miért kéne elengednie, addig amíg nem tudja, hogy megfektethetné e? Lehet hogy simán szexelne vele, csak jjókat kell kérdezni tőle, meg négyszemközt beszélni, mert sokszor publikusan teljesen mást mondanak mint kettesben. Én sem egyszer szexeltem ilyenből, hogy el van hanyagolva valaki. Mit veszíthetsz vele? Max nemet mond nagy valami, ne legyetek pu*cik :)
júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6# azért, mert friendzone-ban van, kár álomba ringatnunk, meg alaból saját magát is megkíméli a csalódástól!


A 3-asnak van igaza!

júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Mit nem értesz ezen? :)

Azokkal a férfiakkal dumálgat kettesben olyanról, hogy most nincs szexuális élete, akinek a besegítése kellemes lenne számára.


Nem egy férfival kommunikál így, hanem több neki bejövővel. Aztán jó pár tökös is akad köztük, aki pl. fesztelenül, vicceskedve mondja, hogy finom kávét tud főzni, meg masszázsban is kiváló.


Ha meg többen vagytok ott, akkor úgy viselkedik, hogy ne érezze őt minden férfi prédának.

júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Hívd át, mondván, unatkozol. Ha erősen célozgat, rád mászik, kúrtok, ha csak filmet néztek, akkor legalább nem egyedül nézted.
júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xKakashix ***** válasza:
Akik lepontoztak azoknak tuti nem jött össze még így szex.. Ha ilyen könnyen elengeditek a lehetőséget, akkor ne csodálkozzatok ha hónapok óta nem du*tatok, ne legyetek béták.
aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!