Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit tőlem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem vagy félreértem?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam mostanàban furán viselkedik velem. Szexuális dolgokkal viccelődik,amibe bele von engem is. Néha oldalról átkarol,meg túl közel hajol és mintha megvárná,hogy zavarban legyek.


Nem biztos,hogy közeledni próbál,mert van más munkatárs is akivel így viccelődik,de ő dupla annyi idős,nem gondolnám ezt.

Viszont lehet csak én gondolom túl és ez szimpla humor.

(24/n)


2019. nov. 6. 20:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ez elég fura, engem kifejezetten zavarna is, mert nekem ez már átlépi azt a határt, amit csak a páromnak szeretek megengedni. Lehet, hogy ilyen a természete, de lehet, hogy tényleg akar tőled valamit. Te mennyire érzed kellemetlennek a közeledését? Ha igen, akkor szerintem nem kellene hagyni neki, hogy esetleg elfajuljanak a dolgok.
2019. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellemetlen.
2019. nov. 6. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nyitott vagyok, szeretek "flörtölni", ami alatt a viccelődést, hasonló dolgokat értem, mint amit leírsz, a flört azért van idézőjelben, mert nyilván minden fél tudja, hogy nem komoly, semmi mögöttes szándékom nincs. De mindenhez két ember kell, ha nem olyan a viszony és láthatóan nem vsagy vevő rá, zavarba hoz, akkor én ilyet nem engednék meg magamnak, mert ahogy az első is írta, ez már átmegy egy határon ebben az esetben. Nekem is van kolléganőm, kollégám, aki még a szexuális témákat is meg tudja velem beszélni, de velük közvetlen, majd hogy nem baráti a viszony. Van olyan kolléganőm is, aki megölel, megpuszil, de 100%, hogy nem akar tőlem semmit, mert a fia tőlem is idősebb :D... Szóval nem mindenbe kell többet bele látni, mint ami, de ha téged zavar, akkor beszélj vele nyugodtan.
2019. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy nem zavar :). Akkor viszont nyitott lennél arra is, ha közeledne? Ebben az esetben se éld bele magad látatlanban, azert, amit fentebb írtam.
2019. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyitott lennék rá,igen.

Viszont en mindig zavarba jövök. Asszem túl félénk vagyok vagy nem is tudom.

2019. nov. 6. 21:19
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Akar valamit igen ! 40f
2019. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!