Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, bennetek volt valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bennetek volt valaha hasonló vágy?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk a barátnőmmel, 2.5 éve vagyunk együtt. Már az ismerkedési szakaszban megmondta, hogy ő alapvetően normál monogám kapcsolatra vágyna, de nagyon ritkán előjön belőle egyfajta erős vágy arra, hogy pl buliban lefeküdjön valami aznap megismert sráccal aki tetszik neki.


A lényeg, hogy ez a vágy akkor szokott előjönni belőle, ha valami az életében nem úgy sikerül és nincs jól lelkileg.


Viszont ég és föld az, ami ilyenkor kijön belőle és ahogyan normálisan éli az életét. Alapvetően nyugodt és kiegyensúlyozott életet él, az egészségére is odafigyel. Sosem titkol előlem semmit sem, amióta vele vagyok, ez a vágya kétszer jött elő kb évente egyszer. És utána mindig ugyanúgy folytatódott minden mintha mi sem történt volna, elmesélte mindig mi történt és hogyan.


Például nemrég ott kellett hagynia a munkahelyét, és ez lelkileg megviselte. Mondta nekem, hogy érzi, hogy ismét kezd belőle előtörni ez a dolog, szóval pár napon belül menni akar buliba. Ilyenkor ott kellemesen lerészegedik, de nem úgy hogy ne tudjon magáról, de azért nem is visszafogottan. Aztán pedig a kiszemelttel megtörténik minden, és megy minden tovább utána.


Alapból amúgy bulikba sem szeret járni, és nem is szokott, az ilyen nehéz időszakokban jön neki ez elő csak ami meg ritkán van.


Szóval a lényeg, hogy ezt a legelején is tudtam amikor belementem a kapcsolatba, hogy ezen a téren mire számítsak, és ténylegesen azt kaptam amire számítottam, és nem zavar engem ez a dolog, teljesen elfogadom.


Viszont a pszichológiai háttere érdekel, ezért is vagyok kíváncsi, hogy más lány is érzett-e már ilyet egy egy nehéz időszakban, hogy esetleg olyanokat csináljon ami amúgy a szöges ellentéte a normál életvitelének.


júl. 30. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Ez valami baromság...

26N

júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Hülyére vesz a lány. Ha valami rossz történik és az a megoldás hog, random pasi megdugja akkor valami hatalmas önértékelési gondja van. Te kéne legyél a támasza a párjaként.


Nem mondom hogy nem izgat engem a plusz pasi gondolata olykor, de nem pótcselekvésként, kompenzálásként a lelki gyengeségemre, hanem csak a párommal együtt, közös élményként és nem a pasi a lényeg.

júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Már bocs de ennek mi köze van egy nehezebb időszakhoz? Mit old meg? Lehet bunkó leszek de nem tudsz újat mutatni, nem tudod megadni amire vágyik és így felelősségmentesen kiélheti magát. Te megteheted ugyanezt? Feltételezem nem de nem is tennéd mert szereted, ha pedig szeretsz valakit nem alázod meg hogy a tudtával lefekszel mással. Szerinted ez milyen gondot old meg? Semmilyet. Üljetek le beszélni erről mert hosszútávon ez megöli a kapcsolatot(csodálom hogy még nem tette meg) és ezt fejezzétek be. Ha nem megy, akkor nem akarja megállni, ennyi.
júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pszichológus terápia, sürgősen. Ezek szerint nagyon nem tudja elviselni mentálisan azt, ha rosszul mennek a dolgok (sikertelenség, problémák esetleg kontrollvesztés, stb.). Ez feltehetőleg valamilyen lelki traumához, sémához köthető, amit meg kellene oldania.


Ennek sokféle pszichológiai háttere lehet, ami teljesen az egyéni esethez, a múltjához, gyerekkorához, szüleihez köthető - szóval ennyiből ezt nem lehet megmondani. Rendes vagy, hogy ezzel foglalkozol (és ez természetes is, hiszen látod, hogy valamilyen szinten nincsen rendben), de nem neked kellene ezt feldolgozni, hanem neki belülről. Ennek az az oka, hogy az ő érzései mások, mint amit te érzékelsz. Fontos lenne, hogy támogasd abban, hogy felkeressen egy szakembert.

júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!