Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, bennetek volt valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bennetek volt valaha hasonló vágy?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk a barátnőmmel, 2.5 éve vagyunk együtt. Már az ismerkedési szakaszban megmondta, hogy ő alapvetően normál monogám kapcsolatra vágyna, de nagyon ritkán előjön belőle egyfajta erős vágy arra, hogy pl buliban lefeküdjön valami aznap megismert sráccal aki tetszik neki.


A lényeg, hogy ez a vágy akkor szokott előjönni belőle, ha valami az életében nem úgy sikerül és nincs jól lelkileg.


Viszont ég és föld az, ami ilyenkor kijön belőle és ahogyan normálisan éli az életét. Alapvetően nyugodt és kiegyensúlyozott életet él, az egészségére is odafigyel. Sosem titkol előlem semmit sem, amióta vele vagyok, ez a vágya kétszer jött elő kb évente egyszer. És utána mindig ugyanúgy folytatódott minden mintha mi sem történt volna, elmesélte mindig mi történt és hogyan.


Például nemrég ott kellett hagynia a munkahelyét, és ez lelkileg megviselte. Mondta nekem, hogy érzi, hogy ismét kezd belőle előtörni ez a dolog, szóval pár napon belül menni akar buliba. Ilyenkor ott kellemesen lerészegedik, de nem úgy hogy ne tudjon magáról, de azért nem is visszafogottan. Aztán pedig a kiszemelttel megtörténik minden, és megy minden tovább utána.


Alapból amúgy bulikba sem szeret járni, és nem is szokott, az ilyen nehéz időszakokban jön neki ez elő csak ami meg ritkán van.


Szóval a lényeg, hogy ezt a legelején is tudtam amikor belementem a kapcsolatba, hogy ezen a téren mire számítsak, és ténylegesen azt kaptam amire számítottam, és nem zavar engem ez a dolog, teljesen elfogadom.


Viszont a pszichológiai háttere érdekel, ezért is vagyok kíváncsi, hogy más lány is érzett-e már ilyet egy egy nehéz időszakban, hogy esetleg olyanokat csináljon ami amúgy a szöges ellentéte a normál életvitelének.


júl. 30. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nem úgy nézel ki mint akit nem zavar. Franc se állt volna össze egy ilyennel.
júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem látod hogyan nézek ki, megértem ha valakinek ez nem fér bele, nekem belefér, és nem zavar. A kérdésem nem erről szól, nem az én magánéletemről és döntéseimről, hanem csupán objektíven az ilyen jelenségről, amikor egy nő ilyenre vágyik párkapcsolati státusztól függetlenül.
júl. 30. 23:36
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd neki olyankor.Legalább őszinte
júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis rib.ncoskodik... Mondjuk ha neked ezzel nincsen bajod akkor oké.. A pszichológiai oldalát meg nem itt fogod megismerni.. Ahhoz inkább olvass vagy keress rá valahol..
júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Ilyent még nem hallottam, de nagyon érdekes. Lehet, ki kellene probálnom. Inkább ez mint tovább a gödör aljára.
júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki, hogy emiatt nem érzed a topon magad, sürgősen meg kell dugnod valakit. Meg kell, hogy értse, hisz ő is ilyen.
júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Arról szólhat, hogy elismerést keres. S mivel valaki akarja őt, s el is éri, azt gondolja, hogy így egyenesbe került.


47/F

júl. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Egy a sok lehetőség közül. Hogy sok ember, s most független a nemtől, de javarészt lányok, nők. Többet nyom a lattba egy idegen elismerése mint egy közelállóé, aki "mindig azt mondja ami tetszik.

De van egy olyan, mint a felülírás. Ami annyit takar, mint például egy fejfájást úgy csillapít valaki, hogy egy nagyobb mértékű fájdalmat okoz magának, egy másik testrészen. De mindenesetre, ez bármennyire elfogadhatónak próbálod tekinte, ez nem más, mint egy komoly pszichés állapot.

júl. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem kamu az egész...
júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom őis tudja, hogy úgysetalálhat nálad normálisabb pasit, így a vágyait mással vezezi le.
júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!