Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki 85-90E kosaras melltartót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 85-90E kosaras melltartót hord az már nagy mellnek számít?

Figyelt kérdés

júl. 30. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy D kosaras mell az olyan 6kg ... Ha a csaj 52kg es levonod a mellet akkor marad 46kg ez a tomeg mondjuk egy 13-14 eves kislanynal meg oke. De egy felnot nonel ha atlagos 165cm magas mar azt jelenti h eytra gebe szinte mint egy anorexias


E kosar az olyan 7kg korul van.

Az azert mar jellentos tomeg es nem csak a gerincet de a hatat valat is megviseli.

júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #9!

Te sem értesz a méretekhez, ez kiderült. Hogy lenne már egyforma méret a 90E, a 85G és a 95D??? Az három különböző méret!

júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

#12

Pedig a kosár kb ugyanakkora a felsoroltaknál, a különbség a hát szélességénél van (mell alatti méret), és nyilván az minél keskenyebb, optikailag a mell annál nagyobbnak tűnik.


A komplett idióta válasz a #3 és a #4...

júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12, egy gyors Google kereséssel te is le tudod ellenőrizni. Vannak hozzá táblázatok és leírások hogyan kell helyesen kiszámolni a melltartó méretet, és a sister size-ra is vannak hasonló segítségek. A felsoroltaknál is ugyanakkora a kosárméret, mint írtam én is és a #13 is, a pántméret lesz a különbség.

Nem nagy baj amúgy ha valaki nem tudja ezeket, a férfiak és nők többsége sem tudja, és sokan nem is a jó méretet hordják ezek miatt.

júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
50%
én 157 centi vagyok, 54 kiló és 80C-s a mellem. (ami 75D méret, csak nagyobb háttal)
aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!