Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Inkább megalázó, izgató,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább megalázó, izgató, kellemes, vagy milyen érzés a barátnőtöket látni elélvezni egy vibritől?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk van már vibrátora, és felhozza, hogy esetleg bevehetnétek a közös játékba. Nem azért, mert veletek nem kielégítő, csak azért nektek is könnyebb lenne nem 10-15 perceket nyalni, hanem mondjuk akár ti izgatjátok őt vele, vagy ő magát aktus közben, meg ilyesmi.

(Aggódom a barátom hogyan fogadná az ötletet, pedig szerintem nagyon jó lenne neki is, mert sajnos kicsit melós neki elérni az orgazmusom.:)

Én abban is benne lennék, hogy veszünk másik vibrit, vagy más játékot együtt.:D)

Lányok/nők, ha van tapasztalatotok azt is nagyon szívesen fogadom.☺️

21L (nagyon köszönöm az őszinte válaszokat:))



júl. 30. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod egy éretlen kis tinigyerek még fejben akkor lesz vele problémája. Minden más pasi kapva kap az alkalomon, hogy örömet szerezzen neked. S a pasik igen nagy részét meg kifejezetten izgatja egy lány "játszadozása".

Szóval, nyugodtan béjbi'. Ha a pasid az első kategória akkor amúgy se hullajts érte könnyeket, ha odébbáll.

júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
en vettem baratnomnek szinte mindenfele meretu vibratort, hogy megtalaljuk a tokeletes “farkat” ami a szamara a legjobb. szerintem itt nincs helye feltekenykedesnek
júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Adnám!

39/F

júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem a feleségemnek.

Ő azt mondja jobb az igazi de azért nem tolja el a kezem ha játszom vele.

Ez egy darab gumi 1 motorral ha élvez hát had élvezze.

Én imádok vele játszadozni, ilyenkor tudok csak rá koncentrálni. Nem a legtutibb azt látom, hogy én más reakciókat váltok ki belőle de azért előjáték ak jó...

júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jöhet még nyugodtan.:)

Akkor elmondom a barátomnak, aztán meglátjuk hogyan lesz. Ezek szerint ez izgató tud lenni.:)

júl. 30. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha rosszul reagal, az sokat elarul rola. de sok sikert kivanok :)
júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azért írd meg mi lett! Illetve milyen játékszerre gondoltál?
júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Páromnak is tetszik egyébként, ő szeret ezzel játszani.


Nekem orállal 5 perc kell orgazmusig, neked több idő? Első párod aki orált ad? Nekem első, de meglepően hamar sikerül elmenni tőle. (24 év alatt most kaptam először, több kapcsolatból)

júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas. Én vettem a feleségemnek mindenféle dolgot, megszerette őket. Ki tudom simán elégíteni minden elképzelhető módon, ez csak plusz.
júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én imádom, amikor a feleségemet látom élvezni (akár segédeszközzel, akár ujjal csinálja). Izgató látni és jó tanulni belőle -mert ha megfigyeled, hogy mit, mikor, hogyan csinál, az később még jól jöhet. Hiszen ki ismerné jobban a testét, mint ő!
júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!