Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen érzés mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen érzés mikor a barátnőtöknek először van veletek orgazmusa?

Figyelt kérdés

Hanyadik alkalommal sikerült? Milyen volt? Hogy sikerült elérni?

Nekem még nem sikerült, bár kevés olyan dolog történt d.gáson kívül amitől lehetett volna. Valamint a barátom szereti ha nyögök, de nem jön magától, ezért figyelnem kell erre, és hogy rászorítsak, ami tök jól megy amúgy, csak egy idő után picit elfáradok, meg ilyenek, és egyszerűen a közelében sem járok orgazmus érzetnek.

20L (Tényleg csaj vagyok, mielőtt azt hinnétek erre fogom verni)



júl. 17. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Jaja tényleg csaj vagy
júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Fantasztikus .
júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Fogadj meg egy tanácsot: NE erőltesd!!!

Orgazmus mint pillangó a réten, ha kézzel-lábbal hadonászva kergeted akkor elreppen, ha csak gyönyörködsz a reptében akkor előbb-utóbb a te virágodra is alábbszáll.

Az orgazmus nem valami mindenképpen elérendő cél, hanem egy gyönyörforrás ami az együttlét alatt majd jön (ha elengeded magad ÉS odafigyel rád a partnered).

júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell direkt nyögni. Amúgy jó érzés.
júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha szereti, hogy nyögsz és ràszorítasz, akkor dolgozzon meg ért, ne pedig te jàtszd meg magad.
júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
10 év múlva is írd már ki ezt a kérdést, kíváncsi leszek, akkor is vele leszel-e!
júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Az első alkalommal összejött és szuper érzés volt! -én akkor vagyok nyugodt, ha a párom elélvezett már. Sajnos, azóta eltelt 12 év, született két gyerek és bár kipróbáltunk már sok mindent, amivel feldobhatnánk a szexuális életünk, az ő libidója lecsökkent és egyre nehezebben is jut el az orgazmusig. Ez pedig egy idő után bántani kezdett, mert magamban kerestem a hibát.

Akárcsak a szerelem, úgy a kémia is múlandó...

júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
#3 Akkor normalizáljuk már azt is, hogy a férfinek SEM lehet orgazmusa, amíg képtelen a nőjét kielégíteni.Vagy ez csak nőkre vonatkozik, hogy nem kötelező élvezni is a szexet?Azzal a kamu baromsággal ne gyere, hogy orgazmus nélkül is élvezetes, mert egy férfi sem csinálná, ha nem élvezhetne el.😃
júl. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legelső alkalommal sikerült egész hamar, extázisban voltam és mégjobban beindított, hogy ennyire élvezi velem. Egyértelmü jel volt, hogy ez komoly kapcsolat kell legyen. Voltak előtte olyan nőim, akik semmitől sem tudtak elmenni.
júl. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legkirályabb érzés! 🙂
júl. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!