Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek milyen érzés ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen érzés ha nem tudjatok huzamosabb ideig kielégíteni a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm!

jún. 30. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Csalódok magamban. Elmegy a kedvem az egésztől.
jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatokban ha nem szakítás a vége akkor megszűnik az intimitás.
jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy alkalmat még úgy ahogy elviselek, de többet már nem, meg kell beszélni és figyelek rá hogy legyen.
jún. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Olyan még nem volt.
jún. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
értelmetlen lesz az egész.
jún. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy gonddal kevesebb 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen csajom, de jelezte, hogy sehogy sem tud elmenni. Engem akkor nem zavart huszonévesen, nem tudom most hogy reagálnék. Volt olyan szexpartnerem is, akit fél órán keresztül kellett nyalni egyhuzamban, hogy orgazmusa legyen, az fárasztó volt már nagyon sokszor. Sehogy máshogy nem tudott elmenni. Mikor dugtam keményen és tempósan, mindig mondta, hogy nagyon élvezi, de mégis elkezdtem kételkedni ebben, zavart picit már őszintén.De mivel inkább csak szexkapcsolat volt, így inkább kihasználtam az alkalmat, ő is megjutalmazott nagyon, miután kielégítettem minden alkalommal, és nagyon jó csaj volt.

Jelenlegi barátnőm legtöbbször eltud menni a farkamtól igencsak gyorsan, és igen, nagyon imponál ez nekem, jólesik az önbecsülésemnek. De vannak együttlétek, mikor látom, hogy nem élvezi annyira, olyankor van az, hogy én már eldurrantam, és ő nem tudott elmenni. Korábban zavart, mostmár több év után megértem, és ő is megnyugtatott számtalanszor, hogy nem mindig megy neki, és olyankor ne is próbáljam nagyon erőltetni, mert attól ő is csak befeszül (pl hosszas ujjazás, ilyesmi).

jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Biologiailag a noknek nem kell elvezniuk a szexet

Ti meg szellel szembe hugyoztok, szembe mentek a biologiaval

Kit kerdekel hogy elvezi e a no a szexet vagy sem?

Azé fizetek hogy a no elvezze?

jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!