Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már orilis szexről álmodok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már orilis szexről álmodok. Normális ez?

Figyelt kérdés

Pár éve párkapcsolatban élek. A barátnőm nem szereti az orális szexet, és nem is gyakorolja. Őszintén megmondom, eléggé ki vagyok rá éhezve.

Egyik éjszaka azt álmodtam, fekszik mellettem az ágyban egy csinos nő, és ott helyben nekem esett. Nagyon élethű volt. Sajnos időközben felébredtem :$

Nem tudom mit tehetnék még... Kedves vagyok a párommal, veszek neki ezt-azt, és amúgy jól is vagyunk. Nem lehet panasz a higiéniára sem, valamint én szoktam őt kényeztetni a nyelvemmel időnként.

Egyszerűen nem találom a megoldást, mi az amivel elérhetném hogy úgy döntsön, megteszi a kedvemért.

Más lányok talán jó kedvvel "állnak neki", hogy örömet szerezzenek életük párjának. Valahogy ez hiányzik nekem is. Sokszor elképzeltem már milyen lenne, de akárhányszor előhozakodok vele (szépen, kedvesen tálalva), elutasítja.

Hogy milyen okkal? Csak ennyit mond: "mert nem szeretné". Miértnem? "Mert nem".

Mi egyebet tehetnék még hogy "eredményt" érjek el nála?


júl. 29. 18:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9, nem nyit e téren sajnos.

#10, előfordult hogy néhányszor óvatosan "megnyalintotta", de tovább sosem jutottunk.

Amikor nyalom, élvezi, de legtöbbször kéri hamar hogy szexxel folytassuk. Megpróbálom amit írsz.

Nalatok hogy ment?

júl. 30. 11:37
 12/19 anonim ***** válasza:
Húzz óvszert a kukacodra, és kérd meg úgy hátha hajlandó megtenni.
júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12, próbáltam. Úgy sem volt hajlandó.
júl. 30. 14:15
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát hagyd ott! Mit kell ezen ennyit szenvedni.
júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nő ne akarjon ffit legyen leszbikus..
júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#11 Oké, hogy nem nyit, de hogy működhet ilyen rosszul a kommunikáció egy elvileg bizalmi kapcsolatban, főleg éveken keresztül?

Amíg nem magyarázza meg, hogy mi a pontos problémája, addig arra nem fog sikerülni megoldást találni. Mindenesetre én is ódzkodom a szopástól alapvetően, felesleges részleteznem, hogy milyen okból, de ha szeretek valakit, akkor nem kérdés, hogy örömet szerzek neki, ahogy tudok, és ahogy tudom, hogy jólesne neki. Benne ez nincs meg?

aug. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16, hát valahogy úgy ahogy írod. Legabbis így tűnik.

Az utóbbi jópár hétben lestem a kívánságait, segítettem neki, nem lehet rám panasz. Én mostanában nem nagyon kaptam semmit tőle.

Ezt szeretném megbeszélni vele egyébként egy megfelelő pillanatban.

aug. 1. 07:11
 18/19 anonim ***** válasza:

16


"Mindenesetre én is ódzkodom a szopástól alapvetően, felesleges részleteznem, hogy milyen okból, de ha szeretek valakit, akkor nem kérdés, hogy örömet szerzek neki, ahogy tudok, és ahogy tudom, hogy jólesne neki."


Soha a büdös életben nem csinálnék orális szexet akkor, ha nem szeretném csinálni. (De szeretem.) Pl. nem tudok jól kézzel örömet szerezni, ezért nem csinálom. Akinek nem tetszik, elsétálhat.

aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Nem úgy értettem, hogy minden bajom van tőle bármi egyéb körülménytől függetlenül, de önmagában nem egy örömforrás, ezért nem is adnám akárkinek. Nekem megalázó lenne, hogy térdeljek első randin vagy szórakozóhelyen idegeneknek, pedig csinálják egy páran. A kérdező barátnője az egyéb leírt infók alapján sincs nagyon odáig a kérdezőért, nincs valami baromi elmélyült szeretetkapcsolat köztük, ezt szerintem belátod te is.

aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!