Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már orilis szexről álmodok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már orilis szexről álmodok. Normális ez?

Figyelt kérdés

Pár éve párkapcsolatban élek. A barátnőm nem szereti az orális szexet, és nem is gyakorolja. Őszintén megmondom, eléggé ki vagyok rá éhezve.

Egyik éjszaka azt álmodtam, fekszik mellettem az ágyban egy csinos nő, és ott helyben nekem esett. Nagyon élethű volt. Sajnos időközben felébredtem :$

Nem tudom mit tehetnék még... Kedves vagyok a párommal, veszek neki ezt-azt, és amúgy jól is vagyunk. Nem lehet panasz a higiéniára sem, valamint én szoktam őt kényeztetni a nyelvemmel időnként.

Egyszerűen nem találom a megoldást, mi az amivel elérhetném hogy úgy döntsön, megteszi a kedvemért.

Más lányok talán jó kedvvel "állnak neki", hogy örömet szerezzenek életük párjának. Valahogy ez hiányzik nekem is. Sokszor elképzeltem már milyen lenne, de akárhányszor előhozakodok vele (szépen, kedvesen tálalva), elutasítja.

Hogy milyen okkal? Csak ennyit mond: "mert nem szeretné". Miértnem? "Mert nem".

Mi egyebet tehetnék még hogy "eredményt" érjek el nála?


júl. 29. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Semmit. Egy kapcsolatban nem eröltetünk semmit a másikra.
júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem. Inkább lassú lépéseket teszek, úgy kommunikálok vele, hogy szeretném ha egyszer úgy döntene hogy legalább kipróbálja. Tehát az ő döntése legyen. Csakhogy elég régóta próbálkozok már.
júl. 29. 18:37
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

1. Ráveszed

2. Beletörődsz

3. Szakítasz.

júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Tudod hogy hívják az ilyen nőket akik ezt nem csinàljàk?



Nem hívják.

júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nyilván ő nem szerelmes beléd és azért van ez.

Én is amelyik lányba nem voltam szerelmes azt én se nyaltam ki.

EGyszerűen olyankor traszít ezé ráadásul még rossznak érzem a szagát azoknak.

Valami ilyesmi lehet a csajodnál is.

" én szoktam őt kényeztetni a nyelvemmel időnként."

Biztos te is rosszul csinálod mert ha elélvezne ettől akkor nyilván viszonozná neked.

júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Hát tudni kéne mi ez az orilis szex.

Bár lehet hogy jobb nem tudni.

júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy erre nincs megoldás. Akármilyen irracionális okból is utálja, ha nem élvezi, nem szereti, akkor erre nem lehet, és nem is érdemes rávenni.Mert úgy amugy sem lehetne szexelni, hogy tudom hogy a másik rosszul érzi magát közben.

Persze ha elég jó a kapcsolat, és lehet értelmes intim beszélgetést folytatni, akkor azért kilehetne deríteni a konkrét okot. Hátha akkora hülyeség, hogy azon érdemes lenne változtatni dolgozni.

júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Ez pedig alap dolog nekem ilyen prűd nő az életben nem kéne...
júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem értem, hogy évek óta együtt vagytok, és nem sikerült megbeszélni, hogy mi jár a fejében ezzel kapcsolatban...?
júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem csinalja vegig vagy egyaltalan be se kapja?

Ő elvezi amikor te nyalod? Ha igen akkor a pillanat heveben forditsd 69be es ugy hatha beindul.. eleinte 1-1 picit, majd egybol dugd szenvedelyesen, es mondd el neki hogy mennyire jo volt.


Nalunk is nagyon nehezen indult, ma mar nincs nap h legalabb egy picit ne venne a szajaba reggel-este.

júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!