Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok akiknél kicsi a szersza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akiknél kicsi a szerszama , kaptatok beszolast csajtol ez miatt?

Figyelt kérdés
júl. 28. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Engem már többször mosolyogtak meg, nevettek ki miatta.

Az elsőnél urológián a nővérke segíteni akart lehúzni a nadrágom, miután felfeküdtem a vizsgálóágyra, láttam rajta, nem bírta elfedni a meglepődöttséget, a másodiknál ahogy strandon másztam ki a medencéből, lecsúszott a shortom, és picit kiugrott a kukacom, ott meg egy lánycsapat egyik tagja látta meg, és hangosan felnevetett.

júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de azt mondta a nővérem, hogy ne foglalkozzak az ilyen beszólásokkal.
júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vérpénisznél semmi jelentősége, ha lankadtan kicsi. Az enyém is az, de azért mereven egész tisztességes méretű.
júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam,ezzel mit kezdünk?
júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, az első barátnőm már a legelső alkalomtól kezdve folyamatosan beszólt hogy milyen kicsi, később rávett egy hármasra egy másik sráccal (neki persze jóval nagyobb szerszáma volt) és kb végig csak vele foglalkozott, megjegyezve hogy az én farkam nem elégíti ki, de arra jó vagyok, hogy nyaljam. Ezen jót röhögtek a sráccal.

Életem legmegalázóbb élménye és valószínűleg hozzátett hogy szubmisszív lettem. De azóta is felizgulok ha erre gondolok, pedig ott a helyszínen nem volt izgató egyáltalán.

júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!