Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek kicsi és vékony a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kicsi és vékony a szerszám az szerintetek tudja magáról ?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy pasival és kicsi is volt és vékony is. Mégis elég nagyra tartja magát szexuális értelemben. Én nem mondtam neki mert nem szeretném megbántani.Reszelésen kívül mást nem csinált és abban az 5 percben is 3x megállt nehogy eldurranjon.Állítólag nagy tapasztalata van 23 nővel volt eddig szexuális kapcsolata.Mit gondoltok erről ?

30N



2023. nov. 2. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy egy tipikus hangemberbe futottál bele, aki a hiányosságait azzal próbálja meg palástolni hogy előre hatalmas ásznak festi le magát. Most már tudod te is: minél jobban fényezi magát valaki előre, annál harmatosabb lesz a valós teljesítménye.
2023. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az X-faktorba is megy a sok nyomorult aki azthiszi, milyen jó hangja van, aztán konkrétan kínzóeszköznek is elmenne.

Szóval vannak ilyen idióták, akik nem látják a realitást.

2023. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Miért mit csináljon? Ne nézzen többször nőre? Majd talál valakit akinek ez elég -vagy tökéletes- lesz

Te is jó nagyra vagy magaddal

31n

2023. nov. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre szokták azt mondani hogy inkább minőség, mint mennyiség.

Sok pasi nem jut el 24 striguláig sem, viszont arányaiban lehet több az elégedett nő utánuk

2023. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kisebb a farka, mint amivel te eddig találkoztál, még lehet rossz az ágyban.


Azt mondják, hogy hiába van nagy farkad, ha nem tudod használni.

Én helyesbítenék: hiába van akármekkora farkad, ha nem tudod használni.

2023. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha siránkozik, hogy kicsi a farka, az jobb?
2023. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Itt nem a pélóméreten van a hangsúly, hanem azon hogy balf.sz volt az ürge. 5 perc és az is darabosan, ez kb. bármilyen mérettel is 0-hoz közeli "teljesítmény" lett volna.
2023. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!