Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak, ha nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha nem merek lefekudni senkivel, mert felek, hogy nem tetszenek neki meztelenul? L

Figyelt kérdés
júl. 28. 16:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%
Szexelhetsz úgy is, hogy nem veszed le a melltartót, vagy rajtad marad egy poló. De ezt a pasik többsége nem szereti, egyeseknek kimondottan ellenszenves!
júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki a melled alapján dönti el hogy veled marad. Az nem is lát belőled többet. Szerintem ne aggódj!
júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%
Írj
júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%

A leírás alapján egyszerűen csak fiatal vagy. A megoldást az jelentené, ha foglalkoznál az önbizalmaddal (esetleg egy pszichológus segítségével), illetve ha találnál egy partnert, akiben megbízol ezen a téren.


Fiatalabban nekem is állandó stressz volt az, hogy hogy nézek majd ki szex közben, képes voltam órákat készülni rá. Ahogy kicsit idősebb lettem rájöttem, hogy a szexben nem igazán számít, hogy hogy néz ki az ember. Soha senki nem volt velem elégedetlen, még azokkal a "hatalmas hibáimmal" sem, amikről én évekig azt gondoltam, hogy undorító. Sőt, mások kifejezetten vonzónak látták őket.


Sajnálom, hogy ennyi időt pazaroltam erre fiatalon, amikor gyönyörű és szexi voltam (és vagyok), pont mint ahogy te is!

júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
39%
Varjál,gyűjts bélyeget stb .
júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Menj el egy nudista strandra, ott megtapasztalhatod, hogy mennyire nem zavar senkit sem a másik külseje. Esetleg még azt is, hogy mennyivel jobb csaj vagy, mint mások.
júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi ez alapján dönt, hogy melletted marad-e, azt jobb is elengedni. Szóval ne aggódj és ne csinálj ügyet ebből.
júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!