Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom, hogy csunya es erkolcst...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy csunya es erkolcstelen dolog a kukkolas, de biztos mindenki csinalta mar. Fiuk, ti hol kukkoltatok meg a legtobb lanyt fiatalkorotokban, kik voltak azok a lanyok? Hany evesek voltatok? Teljesen meztelenul lattatok oket?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Én nővéremet kukkoltam sokat tinikorom elején, most már azonban nem szégyellős előttem, hogy nagyobbak lettünk.
2023. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem fiatal koromban kukkoltam - swingerben, ott még ha van szimpátia be is lehet szállni 😂
2023. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
uszoda öltöző kabinban elég sok csajt megkukkoltam. :D minden korosztályt, meztelenek voltak teljesen. :D tudtam hogy melyikbe kell menni ahol van olyan kukkoló lyuk ahol nem vesznek észre. :D
2023. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tiniként, egy rakás lányt az öltöző ablakon keresztűl. Észrevettek így nem lett jó vége, suli után az egyik csaj bátyja lerángatta rólam a gatyát. 🤷‍♂️
2023. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz, koromban lakótelepen laktam. Ott kukkoltam az ablakokat, volt egy fasza távcsövem állvánnyal. Télen már hamar sötétedik, a redőny sem volt még ilyen gyakori, mint manapság. Mindenhol égett a villany, láttam szexet, ruhapróbát, sima vetkőzést stb. Tudtam kb mikot melyik ablakot érdemes nézni. Sokat rejszoltam így😃
2023. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálykiránduláson ilyen apartmanokban szálltunk meg, a zuhanyzók pedig az udvaron egy külön épületben voltak. Az épületnek felül voltak olyan kis ablakai, ahova ha felmásztál, például létrán, vagy egymás vállára támaszkodva, akkor simán be lehetett látni. Na, mi, fiúk onnan figyeltük a lányokat, amikor mentek zuhanyozni. Az elején még tök gyanútlanok voltak egy darabig, nem takarták magukat egyáltalán, úgyhogy lehetett látni mindent. :) Aztán egy idő után híre ment, és onnantól a többség láthatóan ügyelt rá, hogy olyankor zuhanyozzon, amikor nincs fiú a környéken. De azért még később is akadt időnként lány, aki nem tudott az egészről, vagy nem érdekelte a dolog, vagy egyenesen tetszett neki a szitu, hogy a fiúk láthatják meztelenül. :)
2023. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!