Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldot kedvelők , mik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldot kedvelők , mik a legvadabb , leg perverzebb szexuális fantáziátok , amit egyszer az életben szívesen megélnétek a valóságban is akár ?

Figyelt kérdés
júl. 28. 14:00
1 2
 1/13 kyoman ***** válasza:
100%

Exemmel cuckold kedvelők voltunk. Elég perverz lány volt. Egyszer felvetette

hogy egy idegen pasi dugja meg elöttem és nyaljam ki utána spermásan. Elég vad volt. Ettöl kezdve rendszeres volt a dolog.

júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az igen , ez tényleg elég vad dolog volt akkor .

Nem szerettétek volna ezt még folytatni tovább , hosszú távon ?

Amikor ott te előtted dugta az exedet egy másik férfi , akkor a másik férfi nem próbált meg téged ki nevetni , megalázni - stb az exed előtt ?

Exed fel tudott nézni rád , mint férfire ezek után is ?

Mi volt az ok , amiért véget ért köztetek ez a kapcsolat ?

Nem volt kellemetlen maga a tudat , hogy a másik férfi spermáját kell kinyalnod az exed puncijából , vagy mivel ez izgatott téged és őt is , ezért csak az szenvedélyes élvezeteké volt a fő szerep és minden más a háttérbe szorult ?

júl. 28. 17:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én az idegen pasi után tuti rommádugtam volna és beleélveztem volna, mondjuk én kattanok az ilyenre. :)
júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem , legalább szereztél szép emlékeket , mert tény hogy nem mindennapi élményekkel gazdagodtál .
júl. 28. 18:27
 5/13 kyoman ***** válasza:
100%

Az exem élvezte hogy kinyalom utána. Rendszeresen volt utána más pasikkal

és mikor telelött pinussaljött haza mindig nagyot szexeltünk.

júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Miért nem maradtatok együtt ?

Sok éven át szerezhettetek volna egymásnak igen extrém pillanatokat , élvezeteket .

júl. 28. 19:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom azért mert nem csak ebből áll az élet, és egy ilyen élmény nem tart össze két embert fixen..


Te együtt maradnál valakivel csak mert ugyanaz a kedvenc ételetek?

júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A cuckold már évek óta a kapcsolatunk része. A legnagyobb fantáziám egy olyan hármas, hogy én nyalom a feleségemet alulról 69-es pózban, közben a másfik férfi dugja hátulról, úgy, hogy közvetlen a szemem előtt zajlik minden, a fejemhez csapódnak a heréi, néha esetleg még a farkából is kapok a számba, meg persze a végén a spermából is. Sajnos még nem találtunk erre partnert, mert azt elismerem hogy van egy kis biszex beütése a dolognak.


Ennek ellenére számomra már az is leírhatatlan nagy csoda, hogy sikerült olyan feleséget találnom aki ebben benne van, és néha (igaz kicsit ritkán) még végig is nézhetem.

júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7/ Ha csak annyi lenne közös bennünk , hogy mindkettőnknek ugyanaz lenne a kedvenc ételünk , akkor biztosan nem kötne össze bennünket hosszú távon .
júl. 30. 04:45
 10/13 A kérdező kommentje:

8/ Szép vágyak és klassz megélések .

Remélem minden vágyaitokat meg tudjátok élni majd közösen .

júl. 30. 04:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!