Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok, van valami fantáziátok?
Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amit még nem próbáltatok, de nagyon szeretnétek. :)2024. jún. 6. 07:48
1/9 anonim 



válasza:





Egy orgiában részt venni. Sok szép test, sok álló fasz, sok pia, sok sperma. Szerintem ilyenek sajnos csak pornókban vannak. De jó róla fantáziálni... 😁
2/9 anonim 



válasza:





igen, a barátom elküld a szeretőmhöz azzal a kéréssel hogy dugjunk és kérjem meg hogy élvezzen belém majd vegyem vissza a bugyimat és menjek haza. Otthon vár engem és lassan kibontja az "ajándékát" és tisztára nyalja a puncimat, majd ő is telerak.
4/9 anonim 



válasza:





Szex egy vad idegennel a vonaton.
5/9 anonim 



válasza:





A #2 szerintem egy cuck pasi fantáziálása, de ha mégsem és tényleg nő írta, akkor irígylem a pasiját!
8/9 anonim 



válasza:





A párommal felmerült, hogy egyszer elmehetnénk egy orgiára, mert az ötlet tetszik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!