Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy vonzodom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy vonzodom-e hozza annyira, hogy lefekudjek vele?

Figyelt kérdés
Tetszik, de nem vagyok szerelmes bele, ahogy o sem belem, szoktam fantazialni rola, volt tobbszor, hogy nedves lettem amikor flortolt velem, tetszik amikor megerint, de valahogy megse vagyok biztos benne, hogy pl ha meg akarna csokolni, akkor hogy reagalnek, vannak bennem ketsegek. De lehet hulye vagyok es csak tul sokat agyalok. (Amugy meg nem voltam egyutt senkivel)
júl. 26. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt túlagyalod.


Ha nem kívánod nem fogsz, ha nem akarod nem fogsz, ha nincs kedved, nem vonzódsz nem fogsz.

Ez nem kötelező, senki sem kényszerít rá.

júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
Próbáld meg vele. És megtudod.
júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!