Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 fölötti férfiaknak feláll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fölötti férfiaknak feláll ,,csak úgy" ha meglátnak egy jó nőt vagy kell hozzá valami erősebb inger?

Figyelt kérdés
Ha egy nő közvetlen közeletekbe megy, picit hozzád is ér mondjuk a keze vagy a karja a tiédhez és a szemedbe néz néhány másodpercig, olyan aki nagyon tetszik, van hogy megkeményedik a szerszám vagy ahhoz már ilyen korban mindenképp fizikai érintés is kell vagy legalább csók vagy valami komolyabb izgatás?
júl. 22. 05:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feláll
júl. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fel.
júl. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik, akkor érintés se kell hozzá feltétlenül, rögtön feláll.
júl. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 búzaszem ***** válasza:
68%
Ez fejben dől el, nem az érintés a meghatározó.
júl. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Férjemmel mai napig sokszor van, hogy ha együtt megyünk valahova és én kicsit csinosabban öltözök fel, akkor pl mikor a bolt közepén vagy bárhol végig néz rajtam akkor feláll neki. Már betöltötte a 40-et.

N

júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem áll de én szűz is vagyok
júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Azert 40 felett mar sok mindentol fugg ez. Egy ujszeru elmenyre, uj csaj, uj inger, ha az ember mar 2 napja nem elvezett akkor felall siman. De mondjuk az asszonyra csak egy kacer nezestol 2 oraval szex utan nem igazan. No meg embere valogatja.
júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
7-es prímán összefoglalta. Nem is kell írnom semmit.
júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen...én 51 vagyok.

A párommal jó a szex, de kell egy kis fizikai inger is, nem elég pl csak a vizuális.

A múltkor viszont volt szerencsém egy 36 éves anyukával lassút táncolni, előtte mellettem ült és néha egymáshoz értünk, megfogta a combom...és hát egyből állt, nagyon vissza kellett fognom magam fejben, mert nem akartam kínos helyzetbe kerülni.

júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak ettől nem. ÉS lehet irányítani.

De ez a 30-asoknál is így van.


Más persze ha csak kettesben vagyunk akkor lehet h tovább gondolom...vagy alig van rajta ruha...

júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!