Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális? 35+...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? 35+ éves pasiról van szó. Először szexeltünk, mikor megkért segítsek neki betenni. Természetesen segítettem. Ezt követő alkalmakkor is. De közel egy év után már kicsit zavaró, hogy segítség nélkül nem tudja betenni.

Figyelt kérdés
júl. 24. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kifejezetten izgató számára, hogy te rakod be magadnak, mert ezzel is azt érzi, hogy ennyire szeretnéd már, hogy benned legyen. :)
júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Miért szerencsétlen az a pasas, aki nem dugta meg a város összes ri--bancát.

Ha zavar téged, hogy neked kell betenni, beszéld meg vele.

Amúgy jó vele a szex, szeretitek egymást?

júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha akarod én segítség nélkül beteszem neked.



:)))))))))

júl. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%
én is arra gondolok, hogy lehet izgató neki. de ez nagyon gáz, hogy egy éve kúratod magad vele, de nem voltál képes ezt vele megbeszélni!? na ez milyen gáz...
júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Elzárkózik a beszélgetéstől.
júl. 28. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!