Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális h egyre több ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h egyre több ember szégyenlős olyan helyeken, ahol természetes a meztelenség?

Figyelt kérdés
Szauna, öltöző stb
2023. jún. 17. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Normális, hogy minden ember meg van szólva függetlenül attól, hogy néz ki?

Ha kövér, azért

Ha sovány, azért

Ha lóg a bőre, azért

Én izmos vagyok, ennek ellenére gyakorta beszólnak

Persze, hogy egy idő után inkább takarja magát az ember

2023. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem értem, eleve minek mennek ilyen helyre, ha szégyenlősek? Én sportos alkat vagyok, sohasem szóltak be.
2023. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Elvileg nem lenne normális, de manapság annyira nyitott a világ (értem ez alatt, hogy pillanatokom belül elér minden infó a világ minden részére), hogy az emberek sokkal óvatosabbak.


Szerintem valamennyire már a szülők is belenevelik a gyerekbe, hogy meztelenül mutatkozni nem jó. Például nem hagyják még a 3 éves gyereket sem fürdőruha nélkül a strandon, "mertnehogyvalamipedofilmeglássa".


Vagy csak az #1-es által említett beszólogatások, testképzavarok lehetnek az okai? Biztos sokaknál ez is közrejátszik, hiszen mindenki az instán látott ideál testet akarja magán látni.


Nekem sincs kockahasam, de nem esek kétségbe egy szaunában vagy zuhanyzóban, amikor mások előtt kell levetkőzni.

2023. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom uszoda zuhanyzóban hogy huszonéves kortól felfele 99 százalék nem szégyenlős

A tizenévesekből is csak az a része szégyenlős aki nem csapatsportol vagy nem kolis.

Pl ha jönnek úszni a kajakosok gond nélkül öltöznek tusolnak abszolút nem érdekli hogy ki látja őket

De pl ha iskola kiszervez tesi keretében úszást akkor állnak sorba a wc előtt öltözni meg gatyában tusolnak

2023. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális
2023. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a normális, ha az ilyen helyeken nem kellene szégyenlösködni.
2023. jún. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En nem vagyon szegyenlos, bar parszor voltam szaunaba es megbamultak, de nem erdekelt...
2023. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!