Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális? 35+...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? 35+ éves pasiról van szó. Először szexeltünk, mikor megkért segítsek neki betenni. Természetesen segítettem. Ezt követő alkalmakkor is. De közel egy év után már kicsit zavaró, hogy segítség nélkül nem tudja betenni.

Figyelt kérdés
júl. 24. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nehezen hiszem el, hogy egy év után ne tudná betenni. De tényleg, komolyan, azt úgy hogyan képzeljem el? Vak? Neeeeem, még akkor is menne egyedül. Nem érez semmit a farkával? Aaaaj akkor meg nem élvezne el soha.

Lehet, hogy csak egyszerűen ez a mániája, erre izgul, hogy fogd meg te és rakd be. Másképp nem értem, de tényleg... Nincs jelen mikor szexeltek vagy mi? xd

júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom mi a furcsább, hogy egy pasi egy évie nem képes betalálni, vagy hogy egy nőt ez egy év után sem zavar.
júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy ez egy fétis neki.
júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon oda se néz, amikor teszem be. Ha így viselkedik, akkor az is lehet, hogy velem veszítette el a szüzességét? Vagy tényleg van ilyen pasi? Létezik?
júl. 24. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Béna. Már bocs, de ez téged is minősít! Minek állsz le ilyennel? Jobb nem akad csak egy ilyen szerencsétlen?
júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Jaaj kérlek ne csináld már xd Azért még szűzen is tudja az ember, hogy merre kell keresni egy nő punciját, azon meg aki nem találja meg hol van a hüvely... egy év után se... úgy, hogy többször járt már benne... neeeee. Kérlek neeee. Még ha agyatlan mód próbálja bedugni, akkor is meg fogja találni hova lehet.... Kivéve ha valami mutáns nő vagy és imádod a húgycsőtágítást amiben olyan szintekre fejlesztetted magad, hogy egy pénisz is befér már....
júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Én a feleségemnek 22 éve nem tudom berakni segítsege nélkül. Mi van akkor? 41f
júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BohócKolbász ***** válasza:
78%

Szerintem szűk lehet a puncid. Vaktában mondjuk nem mindig lehet egyből megtalálni a bejáratot. De aki tapasztalt az szerintem nem igényel vezetést.

De miért nem néz oda? Nem próbálta meg ő betenni úgy hogy pont mindent lásson?

júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Túl bonyolult a puncid. Látnunk kéne egy képet rólla.
júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretem néha ha akár kutyában, akár lovaglóban a párom fogja meg és igazítja be magának a farkam.

Persze ez nem azt jelenti hogy nekem ne menne, de valamiért "jól tud esni" :D

júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!