Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatban vagyok egy olyan nővel akit minden este szinte más férfi visz. Folytassam ezek után az alkalmi viszonyt?

Figyelt kérdés

Van egy nő sovány csinos fiatal teljesen az esetem minden téren. Alkalmi kapcsolat van köztünk semmiképp nem akarunk tartós kapcsolatot egymástól.

Viszont a nő egy ideje elég sok férfival tart kapcsolatot így kezdem azt érezni rajta, hogy kevés vagyok neki.

Konkrétan ezt úgy értem, hogy egyszerűen elveszek a nőben mikor aktusra kerül sor.

Tulajdonképp az onbizalmam rontja, hogy kicsinek érzem magam benne.

Egyébként 15cm hosszú kb és 4.4cm széles tehát nem nagy.

De úgy erzem magam mintha előttem kb 1nappal nagyjából 22cm lett volna benne.

Igy hogyan elégitsem ki őt?


Egyáltalán mi van ha elkapok tőle más férfi után akármit?


júl. 22. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Ne feküdj le egy ilyennel inkább keres normális vagy tartós kapcsolatot
Feküdj le vele bátran ha önbizalmad akkor is
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

"Adok" egy harmadik lehetőséget is:

ne feküdj le vele többet és keress más alkalmi partnert.


Nem ismered komolyabban a nőt, lehet egy nemibetegséget is összeszedsz tőle valamikor, ha ennyi ember átmegy rajta.

júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mondjuk én alkalmiban csakis óvszerrel járkálnék benne, pláne úgy ha még tudod is, hogy mások is vannak. Ha rontja az önbizalmad, akkor inkább hagyd, keress olyat, aki nem ennyire nagy étkű/ki tudod te is elégíteni az étvágyát.
júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyébként én is félek a nőtől épp ezért. Hiszen minden alkalom előtt az eszemben van a tudat, hogy mi van ha... ?

De a másik az, hogy ameddig komoly kapcsolatot nem találok addig csak szinte ő van.

Meg van a harmadik véglet is, ami az hogy a mai világban szűz lányt nem igazán találok. És nem is szeretnék.

Viszot a jelenleginél eléggé bántja az egom, hogy kb 3szor elférnék a nőben.

Így meg szerintem érthető hogy nekem annyira már nem jó vele a szex.

Szóval ezért nem tudom eldönteni mit tegyek ?

júl. 22. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló partnerem.kb egy héten 5 pasi, enyém volg a szerda.

Nagyon élveztem, nem érdekelt máskor kivel van.. a gumi meg alap minden esetben.

júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es nem szemelyeskedés.

De érezted, hogy legalább még 1x elférnél a nőben?

Ha igen nem bántotta az egod kicsit se ?

júl. 22. 23:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne haragudj, de te teljesen hülye vagy.

Egy nő nem attól lesz tág, mert sok férfival volt vagy van.

Tipikus korlátolt hím-felfogás: ha sok férfival szexel, akkor kitágul, de ha ugyanannyit szexel, de ugyanazzal az emberrel, akkor nem.

Aha, teljesen logikus. (Nem, mielőtt félreértenéd, nem logikus, abszurdum az egész, csak ironizáltam.)

Meg is érdemled, hogy itt siratod a kis pötsödet.

júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem ilyet, szuper volt minden.4#
júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6#


Egy rendszeres 15cm hosszú farok ami felülről mérve 4.4cm széles.


És egy legalább 22cm es farok ami felülről mérve 5.5cm széles minimum.

Szerintem hagy nyomot a következő együttlétet figyelembe véve a kis 15cm es farokra. Főképp ha a 22cm gazdája legalább annyira (vagy jobban is)tudja használni azt mint a kis 15cm es gazdija.

Lehet én erzemvagy gondolom rosszul.

De voltam már nem is egyszer prostinál.

Ott sem volt másabb a helyzet amit a nő is alá támasztott.

Nagyrészt ezért is sérti az onbizalmam az egész.

júl. 22. 23:55
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
A baj az ön készülékében van! (Nyaktol fölfelé!!!)
júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a 15 centi kevés, hanem a farkad vastagsága. Hiába 22 a másiknak, mert te ugye ezt is tudod, ha ceruzavékony lenne észre se vennéd. De sajnos vékonyka vagy. :)

Amúgy meg a szexkapcsolat az ilyen, mindenki azzal szexel akivel akar, épp ezért a védekezés alap minden esetben.

júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!