Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha egy 50-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 50-es nő alkalmi szex kapcsolatokat tart fenn miután megözvegyült vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
júl. 20. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Elfogadható ,ha a férfi is független.Hiányzik a szex érthető. Legfeljebb egy fekete óvszert húzzatok fel.
júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hogy elégíti ki az igényeit, és éli az életét. Ebből kifolyólag természetesen nincs vele semmi gond.

Szerintem csak az a gáz amikor valaki a szexuális életét más arcába tolja amikor nem kíváncsiak rá. Legyen az egy szingli aki kalandozik, vagy egy házas aki győzködni próbál, hogy neki milyen jó élete választottjával. Az ilyen élvezeteket tartsuk meg magunknak és annak akivel épp csináljuk. :) 34/F

júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ha egy hete vagy özvegy akkor szerintem gáz. De ha eltelt már legalább pár hónap, akkor okés.
júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. A megfelelő keretekkel szerintem tisztában van, hisz van élettapasztalata. Akkor ezzel mi lenne a baj?
júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem gázabb, hogy ennyi idősen még ezen gondolkozol, nem elég a saját értékrended. Mivel leszel előrébb ha mutiba jóözvegyként tartod magad? Főleg, hogy közben a sok ítélkező meg jókat szexel, amíg melletted meg megy az idő.


#1 De szédült vagy azzal a fekete óvszerrel :D

júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom. Az volt a jó hogy mondta mehet gumi nélkül is mert nem lesz már terhes. Bár ő 55felett volt.
júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem gáz, benne lennék ;)


47/F

júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha fekete ozvegy akkor igen 😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂😂🤣🤣🤣😂😂🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz. 38/F
júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Éld úgy az életed ahogy neked jó. Nem tartozik ez másra csakis rád.
júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!