Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi kapcsolatnál számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatnál számít az iskolai végzettség?

Figyelt kérdés
Például egy ügyvéd kikezd egy gyári munkással? Vagy el sem jutnak odáig, mert más körökben mozognak? Vagy egyből kiugrik a szög a zsákból, hogy nem úgy szól a másik fél, nincs olyan szókincse stb.?
júl. 11. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert más a cél. Szexkultúrális különbség lehet


47/F

júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinél ez számít egy alkalmi kapcsolatban, akkor ne is kezdjen bele.
júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nálam pont nem! Sőt! Diplomás férfiként legjobban a butus kiscsajokra indulok be!
júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rocco20 ***** válasza:
67%
Az intelligencia számít.
júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alkalminál nekem nem számít.
júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Alkalminál a kémia számít, nem kell beszélgetni. 37N
júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ismerkedésnél számíthat, hogy mennyire tudnak beszélgetni egymással. De akkor sem feltétlenül.
júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

A jó szex nagyrészt intelligencia kérdése! Persze egy igazán méretes farok tud kompenzálni társadalmi különbségeket... 😄

23L

júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Dehogy intelligencia kérdése. Nyilván egy full hülye a szexben is hülye lesz, de voltam én már szuper értelmes sráccal, aki olyan gátlásos volt, hogy én is befeszültem tőle.

júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!