Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Pasik/Férfiak!!! Apàtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Pasik/Férfiak!!! Apàtok esetleg tesótok, làtta màr a baràtnőtök/csajotok/feleségeteket meztelenül?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan történt? Hogyan érintett benneteket és őket? Véletlenül történt, vagy direkt, akarattal-tervezve? Teljessen meztelenül, vagy csak félmeztelenül? Hàny éves volt akkor a pàrotok?

júl. 22. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Recskazo kerdes
júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sz.Árpád ***** válasza:
80%
Igen, tőbb baràtnőmet is làtta màr apàm. Véletlenül történtek. Volt akit teljesen meztelenül làtott, volt akin volt bugyi. Volt akit zavart, volt akit nem. Engem talán picit zavart, mert néha apàm csak úgy felelőtlenül járkàl ide oda, kopogàs nélkül. 16 17 18 21 23 évesek voltak.
júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik látott már. Együtt nudiztunk!
júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Tudom, hogy a srácoknak szólt a kérdés, de velem csajként megesett már, és nagyon nem volt kellemes. A barátoméknál nem zárható a fürdőszoba ajtaja, nyilván kopogós “rendszer” van. De az apja nem tudta, hogy ott aludtam, mert viszonylag későn mentem át. Reggel zuhanyoztam. És ilyen üvegfalú zuhanykabin van, amin persze átlátni, mert akkor annyira még vízcseppes sem volt. Benyitott az apja, de ahogy észlelte a helyzetet, nem rögtön becsukta az ajtót, és elnézést kért, hanem még vagy fél percig ott állt, és nézett, nyilván én meg kb odakaptam a kezem ahova tudtam, és baromira zavarban voltam. Majd mikor kijöttem a fürdőszobából, mondta nekem, hogy “nincs mit takargatnod”, amit amúgy mai napig nem értek… Mármint hogy ez most “bók” vagy beszólás volt inkább. Utána 1 hónapig teljesen kerültem, és át sem mentem hozzájuk. Aztán meg csak együtt voltam hajlandó zuhanyozni a barátommal, hogy “megvédjen”, de ez már a játék része is volt nyilván.😄

A barátomat is zavarta a helyzet, és mondta az apjának, hogy rendesen kopogjon, meg hogy igazából a barátom sem örült volna, ha az apja csak úgy rányit, szóval ez mindenhogy furcsa…

júl. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Naturista család vagyunk, mindenki látott már mindenkit meztelenül. Nincs ebbe semmi extra.
júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fateromék elváltak, és péntektől hétfőig mindig nála voltunk a bátyámmal.

Egyikünk sem szégyenlős (sportolók vagyunk), úgyhogy rendszeresen láttuk a fater tőlünk alig idősebb alkalmi csajait meztelenül, és ő is a mieinket, sokszor akció közben is.

Élveztük, hogy látjuk/halljuk egymást dugás közben.

júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Látta Apám a feleségemet is meztelenül zuhanyzás közben,nem zavarta őket..
júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!